Moleskine

Wybrane filtry:

Znaleziono: 108 produktów

Znaleziono: 108 produktów

Moleskine

Moleskine

Moleskine ma w swojej ofercie notesy i notatniki, ale też długopisy,  ołówki mechaniczne, pióra kulkowe, pudełka podarunkowe, zeszyty, spiralne kalendarze. Format notatników: A4, A5, A6. W linie, kratkę, kropki, o gładkiej powierzchni.  Z kieszenią wewnętrzną, zakładką i elastyczną opaską do zamykania.
W dzisiejszym przeładowanym zbędnymi treściami świecie do wyróżnienia się na rynku nie wystarczy już tylko dobry produkt czy cena, potrzebna jest przekonująca historia. Opowieść, która przyciągnie uwagę klientów codziennie bombardowanych tysiącami informacji. Takim atutem bez wątpienia może pochwalić się marka MOLESKINE.

Z MOLESKINE korzystają najlepsi.


Korzenie MOLESKINE sięgają czasów legendarnych notatników, których używali artyści tacy jak: Vincent van Gogh, Pablo Picasso czy Ernest Hemingway. Kultowy prostokąt o zaokrąglonych rogach i kartkach w kolorze kości słoniowej, skrywał pod okładką (zabezpieczoną elastyczną opaską) szkice, rysunki i zdania, które zaowocowały wiekopomnymi dziełami w dziedzinie literatury i sztuki.

W skład kolekcji wchodzą klasyczne notatniki oraz zestawy ze specjalnie dopasowanymi do ich budowy długopisami, kalendarze, a także coś dla wielbicieli nowinek technicznych, czyli zestawy Smart writing set Ellipse, przenoszące odręcznie zrobione notatki lub szkice na urządzenia mobilne za pomocą darmowej aplikacji.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.