Zwijany plecak

Torby i plecaki

Zgrabny plecak, doskonały na podróże i codzienne wyzwania. Główna komora zamykana na zamek błyskawiczny, dwie kieszonki i przegroda na laptopa zapewniają porządek. Kieszeń z przodu ułatwia dostęp do potrzebnych rzeczy. Wygodne noszenie dzięki wyściełanym plecom i regulowanym paskom. Personalizacja nadrukiem dodaje osobistego akcentu, sprawiając, że jest to idealny prezent.

Kod produktu: V2183-03

Wymiar: 25 x 14 x 45 cm

Kolor: czarny

Materiał: poliester, PU

Dostępność: 1493 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Voyager

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

156.91 zł netto

193.00 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Zwinny i wszechstronny plecak, idealny towarzysz podróży i codziennych aktywności. Główna przegroda zamykana na zamek błyskawiczny zapewnia bezpieczne przechowywanie, podczas gdy dwie kieszenie i przegroda na laptopa organizują zawartość. Kieszeń na przodzie ułatwia dostęp do najpotrzebniejszych przedmiotów. Wyściełane plecy i regulowane paski zapewniają komfort noszenia. Personalizowany nadruk dodaje indywidualnego charakteru, czyniąc plecak doskonałym prezentem dla pracowników, klientów i firm.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.