Worek na sznurkach z parasolem RAINY

Torby i plecaki

Worek na sznurkach z parasolem RAINY wykonany jest z poliestru RPET, co czyni go bardziej przyjaznym środowisku. Środek worka jest jednokomorowy. Oprócz tradycyjnych sznurków posiada jeszcze rączki o długości 44 cm, dzięki czemu może być używany także jako torba na zakupy. Na dole worka znajduje się zamykana na zamek kieszeń, w której schowany jest dołączony do zestawu parasol, także wykonany z poliestru RPET. Parasol jest otwierany i zamykany ręcznie. Maksymalny udźwig worka to około 3 kg.

Kod produktu: 20140-06

Wymiar: worek: 370 x 410 mm, parasol: ⌀ 990 mm, dł. 550 mm (złożony: 240 x 60 x 50 mm)

Kolor: granatowy

Materiał: poliester, RPET

Dostępność: 2738 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

39.50 zł netto

48.59 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Zabierz do domu jedyną w swoim rodzaju torbę RAINY ze sznurkiem na parasol! Ta stylowa i ekologiczna torba jest wykonana z mocnego poliestru RPET, ma jednokomorową konstrukcję i 44 cm uchwyty, dzięki czemu możesz ją nosić tak, jak lubisz. Z łatwością wrzucisz do niej swoje rzeczy na cały dzień, ponieważ jej maksymalne obciążenie wynosi 3 kg. Ponadto torba jest wyposażona we własny parasol, który mieści się w zapinanej na zamek kieszeni pod spodem torby! Wykonany z poliestru RPET, ten niezawodny parasol otwiera się i zamyka ręcznie, co oznacza, że będziesz chroniony przed niespodziewanymi opadami deszczu! Więc na co czekasz? Zdobądź swoją własną torbę ze sznurkiem na parasol RAINY, aby zapewnić sobie spokój ducha za każdym razem, gdy wychodzisz z domu.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.