Bransoletka fitness SPORTIVA

SPORT

Czarna bransoletka sportowa SPORTIVA czyli idealny gadżet dla osób uprawiających sport. Znakomity gadżet wyposażony w wiele przydatnych funkcji takich jak np. krokomierz, spalanie kalorii, pulsometr czy pomiar ciśnienia krwi lub monitoring snu. Zdecydowanie sprawdzi się również u ludzi mniej aktywnych, którzy np. chcą monitorować swoje zdrowie. Wymagany jest smartfon z systemem Android 4.2 lub iOS 8.0 i nowszym, wersja bluetooth min. 4.0 oraz aplikacja o nazwie Lefun Health, żeby wszystko działało prawidłowo i bezproblemowo. Bransoletka SPORTIVA to rewelacyjny gadżet reklamowy, który będzie świetnym prezentem dla Twoich pracowników.

Kod produktu: 09120-02

Wymiar: 240 x 21 x 14 mm

Kolor: czarny

Materiał: tworzywo, silikon

Dostępność: 1219 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

79.00 zł netto

97.17 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Szukasz idealnego narzędzia do monitorowania kondycji? Nie szukaj dalej niż SPORTIVA, najnowszy gadżet do monitorowania kondycji, który sprawia, że dbanie o zdrowie jest łatwiejsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek! Nasza zaawansowana bransoletka fitness SPORTIVA to idealny partner, który pomoże Ci osiągnąć i utrzymać zdrowy styl życia. Dzięki wielu przydatnym funkcjom, takim jak krokomierz, spalanie kalorii, monitor pracy serca czy pomiar ciśnienia krwi, możesz mieć pewność, że każdy trening pomaga Ci zbliżyć się do osiągnięcia szczytowej formy fizycznej. Nie tylko dla sportowców i bywalców siłowni, produkt ten został zaprojektowany z myślą o mniej aktywnych osobach, które chcą monitorować swój ogólny stan zdrowia. Wymagająca jedynie systemu Android 4.2 lub iOS 8.0 (lub nowszego) i aplikacji o nazwie Lefun Health do optymalnego działania, ta elegancka czarna bransoletka sportowa łączy się płynnie z telefonem i synchronizuje wszystkie istotne wskaźniki zdrowotne jednocześnie. Poza tradycyjnymi statystykami, takimi jak przypomnienia, kiedy nadszedł czas, aby się poruszać lub nawodnić, dostępne są inne innowacyjne funkcje, takie jak wstrząśnij, aby zrobić zdjęcie*, funkcja zapobiegająca zgubieniu, powiadomienia o wiadomościach i połączeniach oraz integracja z funkcją Znajdź mój telefon! SPORTIVA nie tylko zadba o Twoją kondycję, ale także o Twoje bezpieczeństwo! Jeszcze lepsze w SPORTIVA są możliwości promocyjne - to fantastyczny prezent również dla pracowników! Jeśli chodzi o cele związane ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem - licz na to, że bransoletka sportowa BLACK SPORTIVA pomoże Ci je zrealizować!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.