Plecak przez ramię na laptopa 15,6 cala Mono

PODRÓŻ

Plecak na jedno ramię z melanżowym efektem kolorystycznym na przednim panelu i czarnym kolorem na tylnym. Posiada dużą komorę główną zapinaną na zamek z wyściełaną kieszenią na 15,6-calowego laptopa. Jest wyposażony w port USB, w tym kabel USB-A z 1 złączem męskim i 1 żeńskim. Pasek na ramię można przymocować w lewym lub prawym dolnym rogu torby. Ze względu na rodzaj barwników tkanin, splotów i nadruków mogą występować niewielkie różnice w kolorze rzeczywistego pro

Kod produktu: 12050906

Wymiar: 33 x 44 x 10 cm

Kolor: Szary

Materiał: 300DPoliester, 600DPoliester

Dostępność: 2554 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

42.00 zł netto

51.66 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Plecak na jedno ramię z melanżowym efektem kolorystycznym na przednim panelu i czarnym kolorem na tylnym. Posiada dużą komorę główną zapinaną na zamek z wyściełaną kieszenią na 15,6-calowego laptopa. Jest wyposażony w port USB, w tym kabel USB-A z 1 złączem męskim i 1 żeńskim. Pasek na ramię można przymocować w lewym lub prawym dolnym rogu torby. Ze względu na rodzaj barwników tkanin, splotów i nadruków mogą występować niewielkie różnice w kolorze rzeczywistego produktu.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.