Kosmetyczka z materiałów z recyklingu to praktyczny wybór na co dzień i w podróży. Przestronna przegroda pomieści wszystkie niezbędne kosmetyki, a solidny zamek zapewnia bezpieczeństwo. Wykonana w 24% z surowców wtórnych, łączy funkcjonalność z troską o środowisko. Idealna jako stylowy gadżet promocyjny!
Kod produktu: VG624-19
Wymiar: 23 x 11 x 19 cm
Kolor: szary
Materiał: poliester z recyklingu
Dostępność: Zapytaj o dostępność
Katalog: Voyager
Znakowanie: Zapytaj o znakowanie
Kosmetyczka wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu to praktyczne i ekologiczne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i w podróży. Główna, przestronna przegroda zapewnia wygodę przechowywania i organizacji ulubionych kosmetyków czy akcesoriów. Solidny zamek błyskawiczny chroni zawartość, zapewniając bezpieczeństwo podczas transportu.
Materiał użyty do produkcji kosmetyczki zawiera 24% surowców z recyklingu, co czyni ją bardziej przyjazną dla środowiska. Jej kompaktowy rozmiar ułatwia pakowanie, jednocześnie pozwalając pomieścić wszystkie niezbędne produkty. Funkcjonalność idzie w parze z estetyką – prosty, nowoczesny design sprawia, że kosmetyczka będzie pasować do każdej torby czy walizki.
Idealna zarówno jako osobisty niezbędnik, jak i stylowy gadżet reklamowy. Dzięki możliwości personalizacji, świetnie sprawdzi się jako prezent promocyjny, który podkreśli zaangażowanie marki w zrównoważony rozwój. Kosmetyczka to nie tylko praktyczne akcesorium, ale także świadomy wybór, który pozwala łączyć codzienną wygodę z troską o środowisko.