Parasol składany odwrotnie 120 cm

Parasole i peleryny

Odwrócony parasol z Twoim firmowym nadrukiem to doskonały nośnik Twojej reklamy!

Kod produktu: 4047607

Wymiar: ø 120 x 88 cm

Kolor: szary

Materiał: inne

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: M-collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

65.98 zł netto

81.16 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Unikalny Parasol Odwracany

Czy kiedykolwiek zmokłeś wsiadając do swojego auta w deszczowy dzień? Ten problem należy już do przeszłości dzięki naszemu innowacyjnemu parasolowi odwracanemu, który składa się na zewnątrz, a nie do wewnątrz. Przełomowy design pozwala na zachowanie suchości i komfortu podczas przechodzenia z deszczu do wnętrza jakiegokolwiek środka transportu, sprawiając, że jest to idealny wybór dla biznesmenów czy wszelkich osób, które cenią sobie perfekcję swojego wyglądu w każdych warunkach.

Niezaprzeczalne Zalety Unikalnego Parasola Odwracanego:

  • Rewolucyjny Mechanizm Składania: Odwracany sposób składania zabezpiecza przed zmoczeniem podczas wsiadania i wysiadania z samochodu lub transportu publicznego.
  •  Pełna Kontrola: Manualny mechanizm składania daje Ci kontrolę nad procesem użytkowania, bez obawy przypadkowego rozłożenia parasola.
  • Design z Nadrukiem dla Firm: Wyróżnij się na tle konkurencji dzięki spersonalizowanemu nadrukowi logo na parasolu, wzmacniając identyfikację marki.
  • Idealny dla Podróżujących: Jeśli jesteś osobą, która często podróżuje, nasz parasol odwracany stanie się Twoim niezastąpionym towarzyszem.
  • Wygląd Nieskazitelny w Każdych Warunkach: Dzięki temu parasolowi Twój profesjonalny image zostanie zachowany bez względu na kaprysy pogody.

Czy nie jest to rozwiązanie, którego szukałeś dla siebie lub swojej firmy? Czy nie chcesz podarować swoim pracownikom lub klientom prezentu, który nie tylko jest praktyczny, ale także podkreśla ekologiczne wartości marki?

Zainwestuj w parasol, który łączy funkcjonalność z elegancją oraz odpowiedzialnym podejściem do środowiska. Zadzwoń do nas już dziś, aby zaprojektować parasol odwracany, który będzie najlepiej reprezentował Twój brand. Zadbaj o swoje pierwsze wrażenie z naszym unikalnym produktem. Nie pozwól, aby deszczowa aura pokrzyżowała Twoje plany — wybierz nasz parasol odwracany i zawsze bądź o krok przed pogodą!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.