Siateczkowa robocza reklamowa kamizelka "Thessaloniki"

ODZIEŻ

Siateczkowa robocza reklamowa kamizelka "Thessaloniki" to bardzo dobra robocza przewiewna odzież marketingowa na upał zaprojektowana pod Twoje logo reklamowe. 100% poliester (drobne oczka) Oddychający materiał Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 B3 (praca w ciemności) Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 404.13

Wymiar: S-7XL

Kolor: fluorescecyjny żółty

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

25.38 zł netto

31.22 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy innowacyjną siatkową kamizelkę reklamową "Thessaloniki", idealną dla każdej firmy lub organizacji, która chce wywrzeć wrażenie w gorących warunkach pogodowych. Kamizelka jest wykonana w 100% z poliestru, dzięki czemu zapewnia pracownikom chłód i wygodę, a jednocześnie jest przewiewna i oddychająca. Czarne krawędzie zapewniają wyraźny kontrast, a odblaskowe pionowe i poziome paski (o szerokości 5 cm) z przodu i z tyłu zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo w ciemnych obszarach i maksymalną widoczność. Dodatkowe zapięcie na rzep zapewnia bezpieczne dopasowanie, dzięki czemu przez cały dzień Twoja firma będzie reprezentowana tak samo dobrze, jak przy pierwszym założeniu! Co więcej, została zaprojektowana zgodnie z normą EN 17353:2020 B3 - najwyższym poziomem ochrony przed pracą w ciemności. Pakowane pojedynczo w plastikową torbę, nigdy nie było łatwiej wyposażyć każdego członka zespołu w te profesjonalne, trwałe kamizelki. Pośpiesz się i kup swoją już dziś, aby uzyskać ekscytujący dodatek do swojej garderoby roboczej!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.