Odblaskowa robocza bluza z kapturem Hi-Vis "Cork"

ODZIEŻ

Odblaskowa robocza bluza z kapturem Hi-Vis "Cork" to bardzo fajna odzież reklamowa dla pracowników fizycznych z reklamowym logo firmy. 100% poliester Kaptur ze ściągaczami w szarym kolorze Kieszeń kangurka Szary, kontrastowy ściągacz przy mankietach i u dołu bluzy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN ISO 20471:2013/A1:2016 Klasa 3

Kod produktu: 201.13

Wymiar: S-3XL

Kolor: fluorescecyjny żółty

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

145.37 zł netto

178.81 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Bądź widoczny w pracy dzięki naszej odblaskowej bluzie z kapturem Hi-Vis "Cork". Jest to idealna odzież promocyjna dla tych, którzy pracują na zewnątrz, muszą zachować wygodę i wyglądać profesjonalnie. Nasza bluza z kapturem wykonana jest w 100% z poliestru i posiada szary kaptur ze sznurkami do ściągania, kieszeń kangurkę, szare kontrastowe ściągacze przy mankietach i u dołu bluzy, a także odblaskowe pionowe i poziome paski (o szerokości 5 cm) z przodu i z tyłu spełniające normy jakości - EN ISO 20471:2013/A1:2016 Klasa 3! I nie martw się o branding, ponieważ dodamy logo Twojej firmy bez dodatkowych opłat! Pokaż więc, że masz na myśli biznes, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i styl, inwestując w naszą odblaskową bluzę roboczą Hi-Vis "Cork" już dziś.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.