Kamizelka robocza odblaskowa "Wolfsburg"

ODZIEŻ

Kamizelka robocza odblaskowa "Wolfsburg" to bardzo dobra fluorescencyjna odzież reklamowa dla ratowników, która sprawi,że Twoje logo reklamowe będzie widoczne z daleka. 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN ISO 20471:2013/A1:2016 Producent gwarantuje właściwości odblaskowe zgodne z normą EN dla 25 cykli prania w temperaturze do 40°C Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 401.13

Wymiar: S-7XL

Kolor: żółty

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

17.34 zł netto

21.33 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Jesteś ratownikiem i szukasz idealnej odzieży roboczej? Nie szukaj dalej - odblaskowa kamizelka robocza "Wolfsburg" jest tutaj! Wykonana w 100% z poliestru i wyposażona w zapięcia na rzep, ta kamizelka o wysokiej widoczności zapewni Ci bezpieczeństwo nawet w ciemnych warunkach.
Wyposażona w kombinację pionowych i poziomych pasków (o szerokości 5 cm) zarówno z przodu, jak i z tyłu, odblaskowa kamizelka robocza "Wolfsburg" zapewnia, że Twoje logo reklamowe będzie widoczne z dużej odległości w ciemności. A to jeszcze nie wszystko. Zgodność z normą EN ISO 20471:2013/A1:2016, a także nasza gwarancja 25 cykli prania w temperaturze do 40°C sprawiają, że ta kamizelka odblaskowa jest doskonałym towarzyszem każdego ratownika.
Pakowana pojedynczo w plastikową torbę, kamizelka "Wolfsburg" ma wszystko, czego potrzeba, aby stać się Twoim ulubionym elementem odzieży roboczej: stylowa, wygodna i trwała - po co czekać? Zainwestuj w swoje bezpieczeństwo już dziś - kup kamizelkę odblaskową "Wolfsburg" już teraz!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.