Kamizelka robocza odblaskowa "Leipzig

ODZIEŻ

Kamizelka robocza odblaskowa "Leipzig to bardzo dobra odzież robocza reklamowa na Twój widoczne hasło promocyjne. 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy EN 17353:2020 Typ A (światło dzienne) dla kolorów Yellow oraz Orange Idealna do rozróżniania poszczególnych grup/osób Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 423.13

Wymiar: S-5XL

Kolor: fluorescecyjny pomarańczowy

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

19.88 zł netto

24.45 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Szukasz wszechstronnej, odblaskowej kamizelki roboczej, która wyróżnia się z tłumu? Odblaskowa kamizelka robocza "Leipzig" od CleverAds to idealny wybór. Dzięki konstrukcji wykonanej w 100% z poliestru i zapięciu na rzep możesz mieć pewność, że Twoje logo, slogan lub projekt pozostaną nienaruszone, gdy będziesz w ruchu. Krawędzie kamizelki roboczej są czarne i spełniają normy EN 17353: 2020 Typ A (światło dzienne) dla kolorów żółtego i pomarańczowego, zapewniając widoczność bezpośrednio na brandingu.

Niezależnie od tego, czy używasz "Lipska" do rozróżniania grup/osób, czy po prostu upewniasz się, że wszyscy są widoczni w miejscu pracy - ta odblaskowa kamizelka robocza zapewnia to. Co najlepsze, każda kamizelka jest pakowana indywidualnie w plastikową torbę, co zapewnia wygodę użytkowania. Zachowaj kilka dodatkowych i podziel się nimi z innymi członkami załogi - każdy będzie zadowolony, mogąc pochwalić się swoim wyjątkowym sprzętem! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wyglądu, który ożywi Twój branding, czy po prostu czegoś praktycznego, aby zagwarantować bezpieczeństwo, odblaskowa kamizelka robocza "Leipzig" zapewni Ci wszystko, czego szukałeś... i jeszcze więcej!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.