Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aarhus

ODZIEŻ

Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aarhus to bardzo dobra dziecięca odzież bezpieczeństwa na Twój reklamowy logotyp firmowy. 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Typ AB3 (światło dzienne i ciemność) Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 415.13

Wymiar: 2XS, XS, S

Kolor: fluorescecyjny różowy

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

16.29 zł netto

20.04 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Radosna i bezpieczna dla dziecka po zmroku - dziecięca kamizelka odblaskowa "Aarhus"!
Ta specjalna kamizelka jest idealna dla każdego malucha, który uwielbia przebywać na zewnątrz, nawet gdy zachodzi słońce. Wykonana w 100% z poliestru, ta wysokiej jakości kamizelka ma zapięcie na rzep, które pozostaje bezpiecznie zapięte, aby zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa podczas zabawy na świeżym powietrzu. Zwróć uwagę na odblaskowe pionowe i poziome paski (o szerokości 5 cm) z przodu i z tyłu, które zapewniają dodatkową widoczność zarówno w świetle dziennym, jak i w ciemności, ponieważ spełniają europejski certyfikat EN 17353: 2020 Typ AB3. A dzięki modnym czarnym krawędziom będą wyglądać wyjątkowo stylowo podczas swoich przygód! Ponadto jest pakowana pojedynczo w poręczną plastikową torbę, dzięki czemu można ją zabrać ze sobą wszędzie.
Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aarhus" jest zabawna, funkcjonalna i idealna do promowania dowolnego logo. Kup ją już teraz!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.