Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aarhus"

ODZIEŻ

Dziecięca ochronna kamizelka odblaskowa "Aarhus" ze śmiesznym nadrukiem dla dziecka to bardzo fajny i praktyczny upominek reklamowy 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Typ B3 Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 416.13

Wymiar: 2XS, XS, S

Kolor: różowy

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

17.06 zł netto

20.98 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Czy chcesz zapewnić dzieciom bezpieczeństwo, gdy jesteś poza domem? Nie szukaj dalej niż Aarhus, nasza kamizelka odblaskowa dla dzieci! Ta praktyczna odzież ochronna jest idealna do zapewnienia dzieciom widoczności podczas ruchu i gwarantuje, że będą się wyróżniać nawet przy słabym oświetleniu. Wykonana w 100% z poliestru z czarnymi krawędziami, zapięciem na rzep i odblaskowymi pionowymi i poziomymi paskami o szerokości 5 cm z przodu i z tyłu - ta kamizelka spełnia wymagania europejskiej normy EN 17353:2020 typ B3. Kamizelka jest pakowana pojedynczo w plastikową torbę w wybranym kolorze, z logo firmy, aby służyć jako stylowa reklama wszędzie tam, gdzie dziecko się udaje. Kup Aarhus już dziś i zapewnij sobie spokój ducha za każdym razem, gdy Twoje dzieci bawią się na świeżym powietrzu!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.