Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aarhus"

ODZIEŻ

Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aarhus" to bardzo dobra gadżet bezieczeństwa z logotypem firmy na spacer, która zapewni ochronę dziecku na podwórku w jesienno- zimowe wieczory. 100% poliester Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Typ AB3 (światło dzienne i ciemność) Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 414.13

Wymiar: 2XS, XS, S

Kolor: fluorescecyjny pomarańczowy

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

13.76 zł netto

16.92 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Masz dość martwienia się o bezpieczeństwo swojego malucha przy słabym oświetleniu? Nasza kamizelka odblaskowa dla dzieci "Aarhus" jest wykonana w 100% z poliestru, aby zapewnić optymalną ochronę i odblaskowość. Dzięki mocnemu zapięciu na rzep ta kamizelka odblaskowa wygodnie pozostaje na miejscu podczas każdej wieczornej przygody! Dzięki zwiększonej widoczności dzięki odblaskowym pionowym i poziomym paskom (o szerokości 5 cm) z przodu i z tyłu, wiesz, że będziesz widoczny nawet w najciemniejszą noc. Jednak ten poziom trwałości został przetestowany i jest zgodny z normami EN 17353: 2020 Typ AB3 zarówno dla światła dziennego, jak i ciemności. Upewnij się, że wiesz, że Twoja ukochana osoba jest bezpieczna bez względu na to, dokąd zaprowadzi ją ciekawość! Dodatkowo - nie nadwyręży też Twojego konta bankowego! Każda kamizelka "Aarhus" jest indywidualnie pakowana w plastikową torbę do szybkiego użycia lub przechowywania. Więc na co czekasz? Wyjdź tam i odkrywaj z pewnością siebie dzięki kamizelce odblaskowej dla dzieci "Aarhus"!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.