Charlotte bawełniany ręcznik kąpielowy o gramaturze 450 g/m² i wymiarach 50 x 100 cm

ODZIEŻ

Wysokiej jakości, ekologiczny ręcznik kąpielowy o gramaturze 450 g/m², który jest zachwycająco gruby, jedwabisty i bardzo miękki dla skóry. Ten produkt ma certyfikat STANDARD 100 wydany przez stowarzyszenie OEKO-TEX®. Gwarantuje on, że wyrób włókienniczy został wyprodukowany przy użyciu zrównoważonych procesów w przyjaznych dla środowiska i społecznie odpowiedzialnych warunkach pracy i jest wolny od szkodliwych środków chemicznych lub materiałów syntetycznych. Dostępne w

Kod produktu: 11700184

Wymiar: 100 x 50 cm

Kolor: Antracyt

Materiał: Bawełna, 450 g/m2

Dostępność: 3536 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

38.59 zł netto

47.47 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Wysokiej jakości, ekologiczny ręcznik kąpielowy o gramaturze 450 g/m², który jest zachwycająco gruby, jedwabisty i bardzo miękki dla skóry. Ten produkt ma certyfikat STANDARD 100 wydany przez stowarzyszenie OEKO-TEX®. Gwarantuje on, że wyrób włókienniczy został wyprodukowany przy użyciu zrównoważonych procesów w przyjaznych dla środowiska i społecznie odpowiedzialnych warunkach pracy i jest wolny od szkodliwych środków chemicznych lub materiałów syntetycznych. Dostępne w wielu pięknych kolorach, które upiększą każdą domową lub hotelową łazienkę. Ręcznik jest barwiony w procesie barwienia bezwodnego, który zmniejsza zapotrzebowanie na słodką wodę i zapobiega powstawaniu dużej ilości zanieczyszczonej wody, charakterystycznej dla procesów barwienia wodnego. Wymiary ręcznika: 50 x 100 cm. Wyprodukowano w Europie.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.