Latarki i lampki

Wybrane filtry:

Znaleziono: 203 produktów

Znaleziono: 203 produktów

Latarki i lampki

Czy dla górnika, czy dla turysty, czy podczas pracy, czy podczas rozrywki latarka gadżetem niezbędnym dla wszystkich. Uwzględniając potrzeby naszych klientów Reklamowy Gadżet z Poznania oferuje szeroki asortyment latarek zwykłych, kieszonkowych oraz specjalistycznych z firmowym nadrukiem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Latarki reklamowe z nadrukiem

Latarka przydaje się w każdym domu, samochodzie, podczas podróży i różnych wyjazdów. To niepozorne, ale jakże potrzebne źródło światła jest bardzo często potrzebne nawet w najbardziej zaskakujących sytuacjach, a przecież nie zawsze mamy pod ręką tak często wykorzystywany w ciemności telefon komórkowy.

Latarki z logo firmy

 

Latarki wręcz niezbędne są przede wszystkim podczas wyjazdów na łono natury, gdzie trudno o elektryczność. Lampki to produkt niezastąpiony. Dawno minęły czasy, w których mieliśmy ograniczony wybór interesujących nas rzeczy. Obecnie na rynku dostępne są bardzo liczne rodzaje latarek. Od różnych wzorów, wielkości i kolorów, a biorąc pod uwagę chociażby źródło zasilania mamy do wyboru lampki zasilane bateryjnie lub wersje akumulatorowe. W dzisiejszych czasach najczęściej możemy spotkać latarki ledowe, które są bardziej ekonomiczne od pozostałych. Wielbiciele wielofunkcyjnych gadżetów mogą wybrać lampki, które łączą w sobie różne zastosowanie, np. latarki z długopisem lub magnesem.

Latarka firmowa z logo firmy

 

Jeśli ktoś posiada firmę, może pomyśleć nad gadżetami promocyjnymi w postaci właśnie takiej prostej lampki. Latarka z logo to banalny, a równocześnie świetny produkt reklamowy. Wydawać by się mogło, że taki upominek nie będzie dobrym pomysłem, ale latarka gadżet w postaci breloka ucieszy każdego. To tani i sprytny sposób na doskonałą reklamę naszego biznesu. Latarka z logo w postaci breloka zadowoli niejednego klienta. Jeśli jednak ktoś uważa, że jest to zbyt prosty upominek może stworzyć zestaw złożony z lampki i np. scyzoryka. Pamiętajmy, że latarka gadżet nie musi mieć klasycznego kształtu, wielkości i wzoru. Dostępne są lampki w postaci między innymi ludzika lego, przedstawiające ulubionych bohaterów z bajek, a nawet o kształcie miecza świetlnego. Latarki są także doskonałym pomysłem na prezent na różne okazje. Ucieszą zarówno małe dzieci jak i dorosłych.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.