Zestaw gadżetów reklamowych - HOME

GOTOWE ZESTAWY GADŻETÓW

Piękno i ekologia mogą iść ze sobą w parze. Sprezentuj bambusowy zestaw gadżetów reklamowych swoim najlepszym partnerom biznesowym.
Zestawy realizujemy od 50 sztuk. Prosimy o potwierdzenie ceny z działem handlowym.

Kod produktu: Zestaw gadżetów reklamowych - bambusowy

Kolor: wielokolorowy

Materiał: bambus

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog:

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

108.00 zł netto

132.84 zł brutto (+23% VAT)

Produkt jest niedostępny.

Pełny opis

 

Zestawy realizujemy od 50 sztuk. Prosimy o potwierdzenie ceny z działem handlowym.

 

Oto nietuzinkowy zestaw gadżetów reklamowych, w których dominuje motyw bambusa. Bambus jest praktyczny, łagodny dla natury i piękny, więc nadaje się nie tylko do tworzenia akcesoriów użytku domowego, takich jak sztućce i pojemniki do przechowywania żywności. Coraz więcej osób decyduje się na stosowanie bambusowych szczoteczek do zębów, ponieważ jest on materiałem roślinnym i nie niesie ze sobą szkody ekologicznej.

Reklamowe gadżety bambusowe idealnie zaprezentują się w domu Twoich pracowników na home office lub partnerów biznesowych. Każdy z gadżetów przyda się też w biurze do codziennej pracy lub jej umilania. Gadżety bambusowe z logo Twojej firmy to nie tylko trwała pamiątka na lata, która będzie odbiorcy regularnie przypominać o Twojej firmie. To przede wszystkim podkreślenie, że dana osoba (partner biznesowy, pracownik, przyjaciel), jest dla Ciebie ważna. 

W skład zestawu wchodzą:
  • Na głośniku bambusowym umieścimy grawer z logo Twojej firmy w centralnym, widocznym miejscu.
  • Logo Twojej firmy będzie się doskonale prezentowało zarówno na długopisie touch pen, jak i ołówku mechanicznym.
  • W przypadku kubka, logo Twojej firmy możemy umieścić zarówno na samym kubku, jak i na nakrętce.
  • Bambusowy stojak na telefon umożliwi łatwe oglądanie materiałów szkoleniowych lub czegokolwiek na telefonie. Logo Twojej firmy wygrawerujemy w najbardziej widocznym miejscu tego gadżetu. 
  • Notatnik wraz z zestawem do notatek to kolejny EKO strzał w 10. Gadżet ten jest wykonany z recyklingu. Okładka notatnika będzie wyglądała jeszcze lepiej z logo Twojej firmy.
  • Do całego zestawu dołączamy kartonik wypełniony siankiem, dzięki czemu gadżety będą się w nim prezentowały niczym najlepszy prezent. Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.