Zasłona na kamerę internetową

Gadżety na wybory

Zasłona na kamerę internetową to idealny gadżet na indywidualną personalizacje.

Kod produktu: V3971-06

Wymiar: 3,2 x 1,3 cm

Kolor: zielony

Materiał: ABS

Dostępność: 2691 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Voyager

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

0.70 zł netto

0.86 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Martwisz się o prywatność, gdy w grę wchodzą kamery internetowe? Nowa kurtyna do kamer internetowych to idealne rozwiązanie. Dzięki temu łatwemu w użyciu produktowi możesz mieć pewność, że Twoja kamera internetowa nie nagrywa ani nie wyświetla niczego, czego nie powinna.

Ten pomysłowy adapter mocuje się szybko i bezpiecznie w ciągu zaledwie kilku minut, dzięki czemu można natychmiast rozpocząć pracę z pełną ochroną. Po zamocowaniu wystarczy zasunąć kurtynę, aby kamera była chroniona przed wzrokiem ciekawskich. Jest również niezwykle smukły i lekki, dzięki czemu idealnie nadaje się do podróży lub do przechowywania w torbie na laptopa, na wypadek gdybyś potrzebował trochę dodatkowej prywatności w podróży.

Kurtyna do kamery internetowej zapewnia spokój ducha, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co najważniejsze: wydajności i produktywności. Teraz nie musisz się martwić, że zawstydzające prywatne chwile zostaną uchwycone na wideo! Dzięki temu rewolucyjnemu produktowi kamera internetowa będzie nagrywać tylko wtedy, gdy będziesz gotowy! Więc korzystaj z Internetu wiedząc, że Twoja kamera internetowa będzie chroniona dzięki niezwykłej kurtynie do kamery internetowej.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.