Zestaw do sera

Ekologiczne

Praktyczny wielofunkcyjny zestaw do sera idealny zestaw gadżetów z wygrawerowanym logo firmy i wyjątkowym hasłem promocyjnym na kameralne wieczory przy winie i przekąskach z bliskimi osobami

Kod produktu: V5094-00

Wymiar: Ø18,7 x 3,6 cm

Kolor: neutralny

Materiał: drewno, stal

Dostępność: 2 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Voyager

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

76.99 zł netto

94.70 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Masz ochotę na małą deskę serów w zaciszu własnego domu lub urozmaicenie następnej kolacji elegancką porcją sera? Ten luksusowy zestaw do sera jest tutaj, aby uratować ten dzień. Starannie wykonany z najwyższej jakości drewna, gadżet ten sprawia, że prezentacja deski serów jest jeszcze bardziej wyrafinowana. Zestaw zawiera widelec do sera i nóż, a także nóż kelnerski - dzięki czemu masz pewność, że wszystko jest gotowe na zachwycający talerz serów. Niezależnie od tego, czy jesteś gospodarzem grupy przyjaciół i rodziny, organizujesz imprezę, czy po prostu masz ochotę na trochę fantazyjnego wieczoru, możesz po prostu polegać na tym zestawie, aby wszystko się udało! Nóż i widelec pomogą ci wyrzeźbić i rozprowadzić ser, podczas gdy nóż kelnerski z łatwością odetnie skórkę sera. Zacznij więc serwować jak gwiazda kuchni z tym pięknym zestawem do sera.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.