Zegar na biurko z alarmem, radio

Ekologiczne

Zegar na biurko z alarmem, radiem z logo firmy wyświetlaczem godziny, daty i temperatury zapewnia stylową łączność z czasem. Wykonany z bambusa i elegancki, nowoczesny design, ten zegar biurkowy oferuje ponadczasowe piękno do każdego biura lub sypialni. Wyświetlacz zegara zapewnia zawsze wyraźne wyświetlanie aktualnej godziny, daty i temperatury. Ponadto alarm, radio i funkcja drzemki zapewniają, że zawsze będziesz na czas. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy studentem, jest to idealny zegar na biurko do każdego pomieszczenia.

Kod produktu: V0367-16

Wymiar: 12,5 x 8,5 x 4,7 cm

Kolor: brązowy

Materiał: bambus

Dostępność: 30 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Voyager

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

82.93 zł netto

102.00 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Upewnij się, że już nigdy nie przegapisz spotkania dzięki temu zegarowi biurkowemu z alarmem, radiem i wyświetlaczem temperatury! Ten nowocześnie wyglądający zegar biurkowy to idealny wybór do każdego domu lub biura. Front w stylu bambusowym sprawia, że wyróżnia się on w każdym otoczeniu. Wyświetla godzinę, datę i temperaturę, aby informować Cię o wszystkim podczas pracy lub relaksu. Posiada również alarm i radio, co stanowi idealny dodatek do każdego biurka. Ten budzik pomoże Ci obudzić się na czas i pozostać w synchronizacji z codziennym harmonogramem. Dzięki klasycznemu wzornictwu i niezawodnemu działaniu, ten zegar biurkowy z alarmem, radiem i wyświetlaczem temperatury jest idealnym dodatkiem do każdego miejsca pracy. Dzięki jasnemu, przekonującemu i profesjonalnemu tonowi z pewnością zainspiruje produktywność i wydajność każdego dnia.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.