Organizer na biurko z ładowarką indukcyjną LUBLIN

Ekologiczne

Masz już dość swojego biurka zawalonego kablami i urządzeniami? Czy chcesz zmodernizować swoje miejsce pracy, aby było nie tylko funkcjonalne, ale także przyjazne dla środowiska? Nie szukaj dalej niż organizer na biurko z ładowarką indukcyjną LUBLIN ozdobiony firmowym nadrukiem logo marki! Wykonany z ekologicznego bambusa i korka, ten organizer na biurko jest idealnym dodatkiem do każdego biura lub domowego miejsca pracy.

Kod produktu: 359513

Wymiar: 24,5 x 13 x 9 cm

Kolor: w kolorze drewna

Materiał: bambus

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: No.1

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

97.11 zł netto

119.45 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Czy jesteś zmęczony tym, że Twoje biurko wygląda jak chaotyczny bałagan? Ciągle szukasz ładowarki do telefonu wśród bałaganu? Cóż, nie szukaj dalej, ponieważ mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - organizer na biurko z ładowarką indukcyjną LUBLIN!
Ten innowacyjny organizer na biurko nie jest zwykłym organizerem, o nie! Został wykonany z najlepszych materiałów, w tym zrównoważonego bambusa i korka, dzięki czemu jest nie tylko funkcjonalny, ale także przyjazny dla środowiska. Wraz ze wzrostem świadomości na temat wpływu, jaki wywieramy na naszą planetę, korzystanie z ekologicznych  gadżetów promocyjnych dla firm nigdy nie było ważniejsze. A czy jest lepszy sposób na promowanie swojej firmy niż  gadżet reklamowy, który jest zgodny z Twoimi wartościami?
Organizer na biurko LUBLIN nie jest zwykłym organizerem. Jest wyposażony we wbudowaną 10-watową ładowarkę indukcyjną, dzięki czemu można mieć telefon naładowany i zawsze pod ręką. Koniec z plątaniną kabli i szukaniem gniazdek - wystarczy położyć telefon na ładowarce i bez wysiłku go naładować. A dzięki dołączonemu kablowi USB typu C możesz z łatwością ładować również inne urządzenia.
Wyobraź sobie wygodę posiadania wszystkich niezbędnych rzeczy uporządkowanych w jednym miejscu. Długopisy, notatniki, wizytówki, a nawet telefon - wszystko łatwo dostępne, bez konieczności grzebania w chaotycznym bałaganie. Dzięki organizerowi na biurko LUBLIN nie tylko zwiększysz swoją produktywność, ale także pokażesz swój profesjonalizm i dbałość o szczegóły.
Ale to nie wszystko! Używając przybornika na biurko LUBLIN, dasz również wyraz swojemu zaangażowaniu w zrównoważony rozwój. Niezależnie od tego, czy umieścisz go na swoim biurku, czy zaoferujesz jako markowy gadżet promocyjny, zademonstrujesz swoje zaangażowanie w ograniczanie ilości odpadów i wybieranie gadżetów reklamowych, które są przyjazne dla środowiska. I nie oszukujmy się, w dzisiejszym świecie, w którym liczy się każde działanie, dokonanie ekologicznego wyboru jest potężnym sposobem na wyróżnienie się na tle konkurencji.

Po co więc zadowalać się zagraconym biurkiem, skoro można mieć organizer na biurko LUBLIN z ładowarką indukcyjną? Przejmij kontrolę nad swoją przestrzenią roboczą, zwiększ produktywność i pokaż swoje zaangażowanie w zrównoważone praktyki. Zamów już dziś i ciesz się zorganizowanym i ekologicznym miejscem pracy.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.