Bambusowe jo-jo

Ekologiczne

Jo-jo wykonane z materiału bambusowego, w kolorze szaro białym. Gadżet, który idealnie sprawdzi się dla dzieci i gwarantuje fantastyczną zabawę. Produkt bezpieczny, wykonany z wytrzymałych materiałów. Świetna rozrywka podczas podróży Idealna wielkość zapewnia, że jest bardzo poręczne. Możliwość dodania własnego nadruku, co powoduje, że jo-jo z bambusowego materiału będzie świetnym gadżetem reklamowym.

Kod produktu: V7394-00

Wymiar: Ø5 x 1,5 cm

Kolor: neutralny

Materiał: włókno bambusowe, PP

Dostępność: 152 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Voyager

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

3.43 zł netto

4.22 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy niesamowite bambusowe jo-jo! Ten ekscytujący gadżet jest idealny dla dzieci, które szukają mnóstwa zabawy i rozrywki. Wykonany z trwałych i bezpiecznych materiałów, z pewnością zapewni niekończącą się radość. Nie wspominając o tym, że jest w szaro-białym kolorze, co czyni go wyjątkowo stylowym.

Co więcej, jest idealny dla tych, którzy uwielbiają podróżować, ponieważ jego rozmiar zapewnia, że można go zabrać wszędzie - a ponadto wyniki są gwarantowane! A jeśli to jeszcze nie było wystarczająco niesamowite, możesz nawet dodać własny nadruk, aby produkt wyróżniał się jako świetne narzędzie promocyjne. Dlaczego więc nie kupić go już dziś? Dzięki wymiarom Ø5 x 1,5 cm, to bambusowe jo-jo będzie prostym, ale niezwykłym dodatkiem do każdego pudełka z zabawkami lub torby.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.