Długopis Cosmo

Do pisania

Długopis COSMO w pomarańczowym kolorze. Klasyczny i estetyczny wygląd oraz wykonanie z wysokiej jakości materiałów. Długopis COSMO z Twoim firmowym grawerem to doskonała wizytówka reklamowa Twojej firmy np. na eventach, konferencjach lub szkoleniach. UWAGA: Minimalna ilość zamówienia: 100 szt.; wielokrotność zamówienia: 50 szt

Kod produktu: C-05

Wymiar: 135 mm x 10 mm

Kolor: pomarańczowy

Materiał: aluminium

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Kolekcja Milennium

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

Pełny opis

Przedstawiamy długopis COSMO - klasyczne i stylowe narzędzie do pisania, dzięki któremu Twoja wiadomość dotrze na cały świat! Nie jest to zwykły długopis, COSMO jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, które jeszcze bardziej podkreślają jego klasyczny design. Niezależnie od tego, czy chcesz używać go do osobistych notatek, czy też wygrawerować na nim logo swojej firmy i używać go jako wizytówki reklamowej - COSMO jest idealny na każdą okazję.

COSMO jest dostępny w atrakcyjnym pomarańczowym kolorze, który z pewnością zrobi wrażenie zawsze i wszędzie. Do wyboru są trzy opcje atramentu - niebieski, czarny i czerwony - dzięki czemu można idealnie dopasować swój styl i kolor. Minimalna ilość zamówienia wynosi 100 sztuk, można również skorzystać z opcji wielokrotnych zamówień po 50 sztuk.

Zaopatrz się w zestaw długopisów COSMO już dziś i spraw, by każde pismo stało się czymś naprawdę wyjątkowym!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.