Długopis BONITO

Do pisania

Długopis w metalicznym odcieniu fioletowego posiadający chromowane wykończenia. Wkład o grubości 0,7 mm, wygodny w użytku. Eleganckie i estetyczne wykonanie, z bardzo dobrych materiałów. Idealny produkt na eventy, kongresy lub szkolenia. Wspaniały gadżet reklamowy, bardzo uniwersalny, możliwość umieszczenia własnego logo.

Kod produktu: 19603-10

Wymiar: 141 x ⌀ 10 mm

Kolor: fioletowy

Materiał: metal

Dostępność: 48857 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

2.99 zł netto

3.68 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Pióra kulkowe BONITO sprawiają, że pisanie jest najłatwiejszym i najbardziej satysfakcjonującym doświadczeniem dla studentów, profesjonalistów biznesowych, a nawet zwykłych notatników. Ten długopis przenosi pisanie na wyższy poziom dzięki chromowanemu metalicznemu odcieniowi fioletu, który jest stylowy i nowoczesny. Jego doskonała jakość wykonania jest wyjątkowo elegancka i wykonana z bardzo dobrych materiałów. Każdy wkład o grubości 0,7 mm zapewnia wygodny uchwyt, który zapewnia relaksującą przyjemność podczas pisania.

Długopis BONITO doskonale sprawdzi się również jako narzędzie reklamowe podczas eventów, kongresów czy szkoleń. Jest to świetny, wszechstronny gadżet, który umożliwia dodanie własnego logo w celu zapewnienia maksymalnej widoczności marki lub przekazu. Dzięki temu wyróżniającemu się gadżetowi reklamowemu, klienci docenią dbałość o szczegóły w nagradzaniu ich za lojalność.

Więc śmiało i złóż oświadczenie! Zamów nasz długopis BONITO już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.