Długopis BONITO

Do pisania

Czarny metaliczny długopis posiadający chromowane wykończenia. Długopis BONITO został wykonany z wytrzymałego aluminium. Wkład o grubości 0,7 mm, wygodny w użytku. Długopis doskonale sprawdzi się podczas np. eventów, szkoleń czy kongresów, jako gadżet reklamowy, przez możliwość umieszczenia na nim własnego logo.

Kod produktu: 19603-02

Wymiar: 141 x ⌀ 10 mm

Kolor: czarny

Materiał: metal

Dostępność: 81239 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

2.99 zł netto

3.68 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Jeśli szukasz idealnego narzędzia do pisania, nie szukaj dalej niż długopis BONITO. To wyrafinowane narzędzie do pisania jest wykonane z czarnego metalicznego aluminium, co zapewnia doskonałą trwałość, która może wytrzymać rygory codziennych zadań związanych z pisaniem. Chromowane wykończenia zapewniają elegancki wygląd i doskonale uzupełniają profesjonalny design. Wkład długopisu ma grubość 0,7 mm i zapewnia płynne i bezwysiłkowe przesuwanie po każdej stronie.

Długopis BONITO jest również doskonałym narzędziem promocyjnym podczas wydarzeń, szkoleń, kongresów lub innych zjazdów, ponieważ można go spersonalizować za pomocą nadrukowanego logo kaligrafii lub inicjałów! Dzięki bezkonkurencyjnemu połączeniu piękna, jakości i praktyczności, to luksusowe akcesorium jest idealne do pracy w biurze lub w domu. Spraw sobie lub komuś innemu piękny prezent i kup długopis BONITO już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.