Czerwony długopis Cosmo aluminiowy

Do pisania

Klasyczny długopis w kolorze czerwonym ze srebrnymi wstawkami. Świetnie sprawdzi się w każdym biurze, szkole, uczelni czy gabinecie lekarskim. Ten długopis jest idealnym i przydatnym gadżetem w każdym miejscu. Zdecydowanie jest to gadżet na eventy, konferencje czy szkolenia. Będzie idealnym reklamowym gadżetem, z możliwością umieszczenia własnego logo. UWAGA: Minimalna ilość zamówienia: 100 szt.; wielokrotność zamówienia: 50 szt

Kod produktu: C-06

Wymiar: 135 mm x 10 mm

Kolor: czerwony

Materiał: aluminium

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Kolekcja Milennium

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

Pełny opis

Przedstawiamy zupełnie nowy aluminiowy długopis Red Cosmo - ponadczasowy i atrakcyjny towarzysz pisania, który zapewni Ci najwyższą produktywność. Jak na pióro w swojej klasie, oferuje imponującą wydajność - z gładkimi, odważnymi pociągnięciami pochodzącymi z opatentowanego wysokiej jakości atramentu i wytrzymałego korpusu ze stopu, który wytrzymuje codzienne zużycie. To wyrafinowane czerwone pióro to klasyka wzornictwa w każdym znaczeniu tego słowa, z eleganckimi srebrnymi wstawkami, które zostały płynnie zintegrowane z korpusem i zapewniają subtelny kontrast kolorów.

Co więcej, jeśli chcesz uczynić ten długopis jeszcze bardziej wyjątkowym, dostosowując go do konferencji lub sesji szkoleniowych, nie szukaj dalej! Przy minimalnych zamówieniach zaczynających się od zaledwie 100 sztuk (lub 50 sztuk w przypadku wielu zamówień), możesz wydrukować własne logo na korpusie tego wysokiej jakości produktu i upewnić się, że Twoja marka jest zawsze rozpowszechniana!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.