Długopis papierowy PINKO

Do pisania

Długopis PINKO z zatyczką, w beżowym odcieniu. Zrobiony ze zrolowanego papieru, co zapewnia, że jest przyjazny dla środowiska i ekologiczny. Szeroka gama kolorystyczna. Długopis PINKO to doskonały ekologiczny gadżet reklamowy, ponieważ istnieje możliwość umieszczenia na nim logo Twojej działalności.

Kod produktu: 19574-17

Wymiar: 145 x ⌀ 7,5 mm

Kolor: beżowy

Materiał: papier

Dostępność: 83185 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

0.88 zł netto

1.08 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Szukasz modnego, ekologicznego sposobu na promocję swojej firmy? Nie szukaj dalej niż papierowy długopis PINKO! Ten wyjątkowy długopis został wykonany ze zwiniętego papieru i jest dostępny w różnych kolorach. Z pewnością zrobi wrażenie swoim stylowym wyglądem i wbudowaną zatyczką, dodając dodatkową warstwę wygody podczas odręcznego pisania ważnych notatek. A co najlepsze, jest przyjazny dla środowiska - to wybór dla zrównoważonych działań promocyjnych. Dodaj logo swojej firmy do tego zgrabnego, małego długopisu, aby uzyskać idealny akcent! Uczyń długopis PINKO częścią swojego arsenału promocyjnego - zdobądź go już dziś!

 

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.