Termos 1 l Swiss Peak Elite

Do picia

Przedstawiamy termos Swiss Peak Elite 1L z wygrawerowanym logo marki, niezbędne akcesorium idealne do kawiarni, hoteli lub innych spotkań towarzyskich. Jego izolacja próżniowa i podwójne ścianki sprawiają, że jest bardzo trwały i odporny na blaknięcie lub pękanie, a wysoce przewodząca wewnętrzna powłoka miedziana zapewnia doskonałą izolację, która może utrzymywać napoje gorące do 8 godzin i zimne do 24 godzin. Fachowo wykonany ze stali nierdzewnej 18/8, będzie stylowym dodatkiem do każdej przestrzeni.

Kod produktu: P433.361

Wymiar: 32,6 x Ø8,7 cm

Kolor: czarny

Materiał: Stainless steel

Dostępność: 26 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Voyager

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

161.32 zł netto

198.42 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Zainwestuj w jakość i wygodę z termosem Swiss Peak Elite 1L. Ten termos oferuje doskonałą izolację, która utrzymuje temperaturę napojów - gorących lub zimnych - w żądanym ustawieniu do ośmiu godzin, dając ci mnóstwo czasu na delektowanie się ulubionym napojem. Konstrukcja z podwójnymi ściankami i wnętrze ze stali nierdzewnej 18/8 sprawiają, że jest on niezwykle trwały i odporny na blaknięcie lub pękanie w wyniku zużycia na zewnątrz lub przypadkowych upadków. Ścianka wykonana jest z miedzi o wysokiej przewodności, dzięki czemu płyny są izolowane bez utraty niezbędnych witamin. Termos jest również dostępny w eleganckiej, czarnej, malowanej proszkowo obudowie, która charakteryzuje się nowoczesnym luksusem. Profesjonalny, a jednocześnie przystępny, termos ten będzie idealnym połączeniem wygody i stylu podczas każdego spotkania na świeżym powietrzu lub rutynowego pikniku. A co najlepsze, jest w 100% szczelny! Przygotuj się więc na wyrafinowane popijanie z termosu Swiss Peak Elite 1L.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.