ASPEN GLASS

Do picia

Szklana niebieska butelka o pojemności 650ml, z przykrywką ze stali nierdzewnej Produkt jest wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów, jednak nie jest przeznaczony do przechowywania gazowanych napojów. Butelka ekologiczna, przez możliwość wielorazowego użytku. Jej rozmiary oraz elegancki wygląd powodują, że świetnie sprawdzi się np. na spotkaniu biznesowym. Szklana butelka ASPEN przyda nam się także podczas treningów sportowych, w domu lub w podróży. Można bezpiecznie myć ją w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej. Butelka ASPEN to idealny gadżet reklamowy przez możliwość dodania własnego nadruku.

Kod produktu: MO9800-37

Wymiar: Ø6X26CM

Kolor: niebieski

Materiał: Item with multi-materials

Dostępność: 1644 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: More Than Gifts

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

15.52 zł netto

19.09 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Spraw, aby nawodnienie było szykowne i łatwe dzięki ASPEN GLASS! Ta stylowa szklana butelka mieści 650 ml ulubionego napoju - niezależnie od tego, czy jest to gorąca herbata, mrożona kawa czy smoothie. Pokrywka ze stali nierdzewnej zapewnia szczelne zamknięcie, aby zapobiec rozlaniu lub wyciekom, a jej elegancki i elegancki wygląd sprawia, że idealnie nadaje się do biura, siłowni, pracy lub domu. Jest to wybór przyjazny dla środowiska ze względu na swoją trwałość. Nie musisz się martwić, że zabraknie ci napoju, ponieważ możesz po prostu ponownie użyć i napełnić tę wszechstronną butelkę! Ponadto można ją łatwo czyścić ręcznie lub w zmywarce. Dla dodatkowej wygody, ta butelka jest również bezpieczna do użytku w kuchence mikrofalowej. Wreszcie, nadaj jej własny charakter dzięki spersonalizowanemu brandingowi do celów promocyjnych! Tak wiele stylu i funkcjonalności w jednym pakiecie - dlaczego nie miałbyś wybrać ASPEN GLASS?

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.