ASPEN GLASS

Do picia

Zielona szklana butelka ASPEN z przykrywką ze stali nierdzewnej o pojemności 650 ml. Ze względu na możliwość wielokrotnego użytku, jest przyjazna dla środowiska, nie jest natomiast przeznaczona do przetrzymywania gazowanych napojów. Klasyczny wygląd i idealne rozmiary szklanej butelki ASPEN powodują, że butelka jest bardzo funkcjonalna w codziennym życiu, a również świetnie sprawdzi się podczas pracy czy spotkań biznesowych. Wykonana jest z bardzo wytrzymałych materiałów przez co butelkę można myć w zmywarce oraz bezpiecznie używać w kuchence mikrofalowej. Przydatna również podczas treningów sportowych i podróży.. Szklana butelka ASPEN jest idealnym gadżetem reklamowym przez możliwość dodania własnego nadruku.

Kod produktu: MO9800-09

Wymiar: Ø6X26CM

Kolor: zielony

Materiał: Item with multi-materials

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: More Than Gifts

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

15.52 zł netto

19.09 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Chcesz mieć ekologiczną, ale wytrzymałą butelkę wielokrotnego użytku do codziennego użytku? Nie szukaj dalej! ASPEN GLASS to butelka na napoje dla tych, którzy cenią sobie styl i jakość. Ten klasyczny design jest idealny na spotkania biznesowe, treningi sportowe, a nawet codzienne dojazdy - nadaje się na wiele okazji.

Ta zielona butelka ma pokrywkę ze stali nierdzewnej i jest bezpieczna zarówno w kuchence mikrofalowej, jak i zmywarce. Pojemność 650 ml to idealny rozmiar do przechowywania porannej kawy lub potreningowego smoothie. Co więcej, można ją spersonalizować za pomocą logo marki lub dowolnego innego wybranego wzoru, dzięki czemu butelka ta jest idealnym spersonalizowanym gadżetem reklamowym.

ASPEN GLASS gwarantuje wygodę, skuteczność i trwałość. Zaufaj nam; to butelka na wodę, której nie będziesz w stanie się oprzeć!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.