Brelok 2 w 1 ABRI

Breloki i otwieracze

Breloczek aluminiowy w kolorze czerwonym z dodatkową funkcją otwieracza. Gadżet, który doskonale sprawdzi się podczas podróżowania lub aktywności w plenerze. Taki breloczek będzie niesamowitym gadżetem reklamowym, ponieważ istnieje opcja umieszczenia na nim własnego nadruku. Wymiar: 9 x 61 x 12 mm

Kod produktu: 17345-04

Wymiar: 9 x 61 x 12 mm

Kolor: czerwony

Materiał: metal

Dostępność: 31528 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

1.19 zł netto

1.46 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy brelok ABRI 2 w 1 - idealne połączenie stylu i treści! Wykonany z wytrzymałego aluminium i dostępny w różnych efektownych kolorach, ten elegancki brelok do kluczy ma odpowiedni rozmiar do użytku poza domem. Ale to nie wszystko: Nie tylko oferuje bezpieczne zapięcie do bezpiecznego przechowywania kluczy, ale także służy jako otwieracz w chwilach, gdy potrzebujesz dostępu do ulubionego napoju.

Możesz również stworzyć swój własny znak, korzystając z opcji niestandardowego nadruku i pozwolić swojej wyobraźni zaszaleć z wiadomościami lub logo. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na przygodę, czy po prostu chcesz mieć fajny brelok do kluczy, ABRI zapewni Ci ochronę! Kompaktowy i stylowy, jest idealnym dodatkiem na codzienne okazje. Odbierz brelok ABRI 2 w 1 już dziś i nigdy więcej nie martw się o zgubienie kluczy - lub przegapienie zimnego!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.