Kamizelka robocza odblaskowa "Karlsruhe

ODZIEŻ

Kamizelka bezpieczeństwa odblaskowa "Karlsruhe to bardzo dobra odzież reklamowa z reklamowym hasłem dla pracowników wykonujących ryzkowne prace; 100% poliester Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN ISO 20471:2013/A1:2016 Producent gwarantuje właściwości odblaskowe zgodne z normą EN dla 5 prań w temperaturze do 40°C

Kod produktu: 410.13

Wymiar: XL,2XL

Kolor: fluorescecyjny pomarańczowy

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

13.68 zł netto

16.83 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Szukasz stylowej, dobrze widocznej kamizelki roboczej, która spełnia rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa? W takim razie nie szukaj dalej! Odblaskowa kamizelka robocza "Karlsruhe" jest tutaj i jest gotowa, aby stać się Twoim nowym celem.
Ta wysokiej jakości kamizelka jest wykonana w 100% z poliestru i posiada zapięcia na rzepy ułatwiające zakładanie i zdejmowanie. Jest również wyposażona w odblaskowe pionowe i poziome paski, które sprawiają, że jest dobrze widoczna w ciemności. Paski mają 5 cm szerokości, co zapewnia dodatkową funkcjonalną widoczność, a jednocześnie gwarantuje, że ta konstrukcja od szyi do talii wygląda równie dobrze, jak chroni. Ponadto nasz producent gwarantuje właściwości odblaskowe zgodnie z normą EN do 5 prań w temperaturze 40°C lub niższej.
Modna, funkcjonalna i bezpieczna - czego więcej można chcieć od kamizelki roboczej? Zainwestuj w odblaskową kamizelkę roboczą "Karlsruhe" i wiedz, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości w bardzo rozsądnej cenie.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.