Kamizelka robocza odblaskowa "Hannover"

ODZIEŻ

Kamizelka firmowa robocza odblaskowa odzież bezieczeństwa "Hannover" to niezbędna firmowa odzież reklamowa dla pracownika na drogach idealna na Twój markowy logotyp firmowy.

Kod produktu: 407.13

Wymiar: S-7XL

Kolor: fluorescecyjny żółty

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

20.81 zł netto

25.60 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Szukasz idealnej odzieży roboczej, która uhonoruje poświęcenie pracowników? Nie szukaj dalej niż odblaskowa kamizelka robocza "Hannover". Ta wykonana w 100% z poliestru kamizelka posiada regulowane zapięcie na rzep oraz odblaskowe pionowe i poziome pasy (o szerokości 5 cm) zarówno z przodu, jak i z tyłu, dzięki czemu jest dobrze widoczna w warunkach słabego oświetlenia. Kamizelka posiada również certyfikat EN ISO 20471:2013/A1:2016 oraz RIS-3279-TOM Iss 2 (tylko dla koloru pomarańczowego). Producent gwarantuje również właściwości odblaskowe zgodnie z normą EN do 25 cykli prania w temperaturze do 40°C. Tak więc nie tylko będziesz mieć wygodny produkt, który dobrze wygląda, ale pozostanie funkcjonalny od zużycia do zużycia! A każdy zakup jest indywidualnie pakowany w plastikową torbę, więc nie musisz się nawet martwić o opakowanie. Zdobądź swoją własną kamizelkę odblaskową "Hannover" już teraz i bądź widoczny!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.