Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aarhus"

ODZIEŻ

Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aarhus" to bardzo dobra odzież reklamowa dla dzieci po zmroku idealna na promocję Twojego logo. 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Typ AB3 (światło dzienne i ciemność) Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 415.13

Wymiar: 2XS, XS, S

Kolor: fluorescecyjny zielony

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

16.29 zł netto

20.04 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Zapewnij swojemu maluchowi bezpieczeństwo po zmroku dzięki kamizelce odblaskowej dla dzieci "Aarhus"! Ta inteligentna, lekka kamizelka zapewnia, że Twoje dzieci będą widoczne nawet w najciemniejszych godzinach, dzięki być może najbardziej stylowej kamizelce bezpieczeństwa. Wykonana w 100% z poliestru dla maksymalnego komfortu, Aarhus jest ozdobiona odblaskowymi pionowymi i poziomymi paskami biegnącymi z przodu i z tyłu odzieży (o szerokości 5 cm), co zapewnia optymalną widoczność w każdych warunkach oświetleniowych. Dzięki zapięciu na rzep, Aarhus można regulować, co zapewnia idealne dopasowanie za każdym razem. Standardy bezpieczeństwa są spełnione dzięki akredytacji EN 17353: 2020 Typ AB3 (zarówno w świetle dziennym, jak i w ciemności).

Pomyśleliśmy o wszystkim, więc Ty nie musisz! Każda kamizelka jest indywidualnie pakowana w plastikową torbę, co ułatwia przechowywanie lub prezentowanie znajomym, rodzinie i bliskim. Upewnij się, że wyróżnią się z tłumu podczas zabawy w Halloween - kup im kamizelkę odblaskową dla dzieci "Aarhus" już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.