Brelok do bezdotykowego otwierania drzwi i korzystania z powierzchni wspólnych, długopis, touch pen

Ochrona i higiena

Breloczek umożliwiający bezdotykowy kontakt z powierzchniami wspólnymi, w kolorze niebieskim. Wykonany w funkcjonalny i estetyczny sposób, z bardzo dobrej jakości materiałów, jego kształt oraz rozmiary pozwalają schować go np. do torebki, portfela czy kieszeni. Brelok zdecydowanie zwiększa higienę w przestrzeniach publicznych, daje możliwość np. wpisania kodu w bankomacie, otworzenia drzwi czy dotykania ekranów. Kiedy używamy taki gadżet zmniejszamy ryzyko dotykania wielu bakterii. Na Pewno świetnie sprawdzi się w roli gadżetu reklamowego, ponieważ można umieścić na nim własną grafikę.

Kod produktu: V8195-11

Wymiar: 3 x 7,5 x 0,5 cm

Kolor: niebieski

Materiał: ABS

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Voyager

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

3.67 zł netto

4.51 zł brutto (+23% VAT)

Produkt jest niedostępny.

Pełny opis

Breloczek umożliwiający bezdotykowy kontakt z powierzchniami wspólnymi, w kolorze niebieskim.

Wykonany w funkcjonalny i estetyczny sposób, z bardzo dobrej jakości materiałów, jego kształt oraz rozmiary pozwalają schować go np. do torebki, portfela czy kieszeni.

Brelok zdecydowanie zwiększa higienę w przestrzeniach publicznych, daje możliwość np. wpisania kodu w bankomacie, otworzenia drzwi czy dotykania ekranów. 

Kiedy używamy taki gadżet zmniejszamy ryzyko dotykania wielu bakterii.  

Na Pewno świetnie sprawdzi się w roli gadżetu reklamowego, ponieważ można umieścić na nim własną grafikę. Wymiar: 3 x 7,5 x 0,5 cm

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.