Gadżety reklamowe Rzeszów - czy warto zainwestować w produkty reklamowe z logo firmy?

gadżety reklamowe rzeszów

Reklamowy Gadżet Rzeszów — co nas wyróżnia?

Reklamowy Gadżet powstał z miłości do prezentów. Wiemy, że gadżety reklamowe w Rzeszowie są doskonałym sposobem na promocję firmy. Pragniemy zatem pomagać budować solidną relację z partnerami biznesowymi, pracownikami, Klientami i dostawcami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

gadżety dla firm rzeszów

Powodzenie gadżetów reklamowych — reklamowygadzet.pl

Reklamowe gadżety to ważny i skuteczny element marketingu. Ich rola w budowaniu wartości firmy jest nieoceniona. Obdarowany dostaje do ręki rzecz, która pozwala mu zapoznać się z daną firmą, jak również zapamiętać jej nazwę oraz logo. Gadżety reklamowe mają także za zadanie zwiększyć popularność marki i wzbudzać wokół niej przyjazne skojarzenia. Takie działania związane są z pojęciem employer branding, a więc budowaniem marki pracodawcy. Rozpowszechnienie dużej ilości gadżetów, wpływa na znaczne zwiększenie rozpoznawalności firmy. Niestety, nie zawsze się tak dzieje. Duża część produktów reklamowych, ze względu na ich powtarzalność, bardzo się już opatrzyła i tego typu akcesoria lądują szybko w śmietniku, osiągnąwszy efekt odwrotny od zamierzonego. Aby tak się nie stało, gadżety powinny być wysokiej jakości i oryginalne. Wtedy będzie to najlepsza reklama Twojej firmy.

reklamowe gadżety rzeszów dla firm

Nasze realizacje. Reklamowy gadżet — Rzeszów

Od 13 lat z takim samym zapałem, powodzeniem i kreatywnością tworzymy gadżety reklamowe dla firm i przedsiębiorstw, a także dla freelancerów z wielu różnych miast. Współpracujemy z firmami w całej Polsce. Na liście zrealizowanych przez nas projektów znajduje się, na przykład zestaw gadżetów reklamowych dla firmy Olx. W jego skład wchodziły: dwustronny parasol odwracalny, t-shirt Cottover, bluza Cottover, lap desk, pendrive i worek odblaskowy. Kolejnym przedsięwzięciem, z którego jesteśmy dumni, było stworzenie szklanych butelek z logo dla szkoły językowej Move On w Poznaniu. Inspiracją dla niego była troska o środowisko i zrównoważony rozwój. Dysponujemy szeroką gamą produktów w kategorii gadżetów ekologicznych. Będą one idealnym wyborem dla firm, chcących wpisać się w trend i filozofię eko. Innym projektem, który przysporzył nam wiele radości było przygotowanie na Mikołajki, kubków reklamowych opatrzonych pozytywnym przesłaniem dla firmy Mega Service. Zarówno kubki, jak i pudełeczka, w które były zapakowane, zostały oznakowane logiem. Nasze kubki firmowe to ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem grupa produktów. Zapewne za sprawą ich uniwersalności. Jeszcze inną, ciekawą współpracą, jakiej się podjęliśmy, było stworzenie serii notesów zawierających hasła budujące wizerunek marki naszej Klientki - Joanny Skorupskiej - Górskiej. Notesy ze słowami: rodzic, mentor, coach, przyjaciel powędrowały w ręce kluczowych partnerów biznesowych, ciesząc ich oczy i przypominając o obdarowującej. Zapraszamy do zakładki Aktualności, gdzie zamieszczone są zdjęcia z poszczególnych realizacji, w celu przekonania się, że gadżety reklamowe nie muszą być nudne.

Oferta — najlepsze gadżety reklamowe Rzeszów

Na unikalność i renomę naszej firmy składa się także wyjątkowa różnorodność, dostępnych w sklepie gadżetów. W naszej ofercie można znaleźć produkty z kategorii: ekologiczne, biuro, do pisania, do picia, ochrona i higiena, elektronika czy breloki i otwieracze. Jak widać, lista jest obszerna, ale na tym nie koniec. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, inspiracje i sugestie od naszych biznesowych partnerów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest personalizacja i dopasowanie projektów do filozofii i specyfiki firmy, dlatego też podchodzimy do każdego zamówienia w sposób indywidualny.

Reklamowy Gadżet Rzeszów — nasza misja

Nasza marka Reklamowy Gadżet powstała w odpowiedzi na potrzebę jakości w branży gadżetów reklamowych. Chcemy, aby tworzone u nas akcesoria marketingowe wzbudzały pozytywne emocje - takie same, jakie odczuwamy, rozpakowując prezent od bliskiej osoby. Nasi pracownicy to osoby z pasją i niekończącymi się pomysłami. Dzięki temu, możemy zagwarantować, że wręczając komuś gadżet lub pakiet gadżetów, wyprodukowanych przez nas, osiągniesz najlepszy efekt i wrażenie dotyczące marki lokowanej w produkcie. Szeroka gama dostępnych w naszej ofercie produktów, rozmaite rozwiązania dotyczące kształtów oraz barw pozwalają w najbardziej satysfakcjonujący sposób przekazać konkretne treści. Naszym głównym celem jest to, by gadżety reklamowe zapisywały się pozytywnie w pamięci obdarowanych Klientów czy też partnerów biznesowych. Aby osiągnąć ten cel, korzystamy z wieloletniego doświadczenia i profesjonalnej wiedzy z dziedziny reklamy. Stale doskonalimy jakość naszych usług i powiększamy listę zadowolonych Klientów. Na filozofię firmy, którą tworzymy, składa się: kreatywność, solidność wykonania, niepowtarzalna jakość i profesjonalizm w podejściu do naszych partnerów. Zdając sobie sprawę, jak istotny dla współpracujących z nami Klientów jest czas, staramy się, aby złożone u nas zamówienia zostały zrealizowane w maksymalnie krótkim czasie. Zapraszamy do kontaktu!

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.