Powerbank 4000 mAh Pep

Elektronika

Wąski, lekki, aluminiowy power bank z litowo-polimerowym akumulatorem klasy A o pojemności 4000 mAh. Kontrolka LED świeci się podczas ładowania i pokazuje stan naładowania power banku. Moc pobierana 5 V/1 A, moc wyjściowa 5 V/1 A. W zestawie z kablem USB. Pakowany w białe pudełko upominkowe.

Kod produktu: 13424504

Wymiar: 10,9 x 6,8 cm

Kolor: Czerwony

Materiał: Aluminium

Dostępność: 5509 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

44.19 zł netto

54.35 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Zdanie wstępne:Szukasz niezawodnego, a jednocześnie stylowego urządzenia, które sprawi, że Twoja elektronika będzie naładowana i gotowa do pracy?

Jeśli tak, nie szukaj dalej niż nowy Powerbank 4000 mAh Pep! Ten smukły, lekki aluminiowy powerbank jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Jego akumulator litowo-polimerowy klasy A o pojemności 4000 mAh zapewnia zasilanie urządzeń przez cały dzień.

Powerbank 4000 mAh Pep jest wyposażony w diodę LED, która świeci podczas ładowania i pokazuje stan naładowania. Dzięki zasilaniu wejściowemu 5 V/1 A i mocy wyjściowej 5 V/1 A, ten poręczny mały powerbank ładuje się szybko i zapewnia działanie urządzeń przez cały dzień. Jest dostarczany z kablem USB, dzięki czemu jest zawsze gotowy do ładowania. Ponadto jest zapakowany w eleganckie białe pudełko upominkowe - idealne na prezent urodzinowy lub świąteczny!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.