łazienka

Wybrane filtry:

Znaleziono: 273 produktów

Znaleziono: 273 produktów

łazienka

Po ciężkim dniu lubimy się zrelaksować. Najlepszym sposobem jest gorącą, odprężająca kąpiel. A skoro kąpiel, to również konieczne są akcesoria takie jak ręczniki czy szlafroki. Zdają sobie z tego sprawę właściciele hoteli, którzy na stanie mają ręczniki z nadrukiem i inne tego typu produkty.
Szlafroki z nadrukiem to akcesoria, które przeważnie możemy spotkać w hotelach ze strefa spa. Kiedy goście hoteli chcą wybrać się na basen czy masaż, takie szlafroki z nadrukiem idealnie się sprawdzają. Natomiast ręczniki reklamowe są obecnie praktycznie w każdym dobrej jakości hotelu.
Ręczniki reklamowe zamówić można w wielu firmach. W zależności od tego, czy zamawia się ręczniki bawełniane, frote czy może z jeszcze lepszych materiałów, ich cena wzrasta. Na takim produkcie reklamowym można zażyczyć sobie dowolnego napisu. Czasami jest to zwykłe logo, w innych przypadkach można zamówić nadruk wizerunku hotelu czy sentencję, którą kieruje się dana placówka.

Reklamowe akcesoria do łazienki

Oczywiście, zwykłe przedsiębiorstwa także mogą zamawiać takie materiały promocyjne. Szczególnie polecane są one firmom zajmującym się sportem i wszelkiego rodzaju aktywnością fizyczną. Bowiem wiadomo, że podczas uprawiania sportu pocimy się, czyli po wszystkim wskazany jest prysznic. A wtedy ręcznik czy szlafrok nada się idealnie, dlatego jest to gadżet idealny dla firm o takim właśnie profilu działalności.

Higieniczne akcesoria z logo firmy

Warto czasami zapłacić trochę więcej, aby mieć pewność, że dany produkt jest naprawdę fachowo wykonany. Nie trzeba się bowiem wtedy obawiać, że po kilku użyciach starci fason, kolor wyblaknie, a nadruk zacznie się zacierać. Dzięki zakupowi takich profesjonalnych gadżetów reklamowych, firma z pewnością zyska w oczach klientów i wspólników, ponieważ będzie widać, że ceni sobie rzetelną i fachową prace, a nie oszczędza na każdym kroku.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.