Miseczka wielofunkcyjna Cirqula o pojemności 1250 ml

DOM

Miska Cirqula o pojemności 1250 ml jest idealna do przechowywania lub przenoszenia dużych porcji zupy, mięsa lub sałatek do posiłków. Przechowuj żywność w misce w lodówce lub zamrażarce, podgrzej ją w mikrofalówce (należy zdjąć pokrywkę) i serwuj posiłek w misce (bezpośrednio) na stół. Miska Cirqula Multi od Mepal jest wykonana z nietłukącego się materiału. Przezroczyste okienko na pokrywie zapewnia, że zawartość jest dobrze widoczna. Innowacyjna, elastyczna pokrywa j

Kod produktu: 11327255

Wymiar: 7,5 x Ø 9 cm

Kolor: Granatowy

Materiał: Polipropylen, TPE Plastic

Dostępność: 971 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

56.98 zł netto

70.09 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Miska Cirqula o pojemności 1250 ml jest idealna do przechowywania lub przenoszenia dużych porcji zupy, mięsa lub sałatek do posiłków. Przechowuj żywność w misce w lodówce lub zamrażarce, podgrzej ją w mikrofalówce (należy zdjąć pokrywkę) i serwuj posiłek w misce (bezpośrednio) na stół. Miska Cirqula Multi od Mepal jest wykonana z nietłukącego się materiału. Przezroczyste okienko na pokrywie zapewnia, że zawartość jest dobrze widoczna. Innowacyjna, elastyczna pokrywa jest hermetyczna i szczelna. Dzięki temu żywność jest dłużej świeższa i łatwo ją ze sobą zabrać. Miski są praktyczne i łatwe do przechowywania, ponieważ można je postawić jedna na drugiej i odłożyć na miejsce. Wolne od BPA. Maksymalnie 110 stopni Celcjusza. Nadaje się do lodówek, zamrażarek, kuchenek mikrofalowych i zmywarek do naczyń.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.