Długopis, touch pen

Do pisania

Długopis, touch pen ze srebrnymi elementami i dopasowaną kolorystycznie gumową końcówką

Kod produktu: V1637-07

Wymiar: Ø0,8 x 13,5 cm

Kolor: pomarańczowy

Materiał: aluminium

Dostępność: 49 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Voyager

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

1.51 zł netto

1.86 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy najnowszy dodatek do naszej kolekcji piór - Pen, touch pen. Nasze eleganckie i nowoczesne wzornictwo dodaje odrobinę wyrafinowania do każdego biurka lub zestawu artykułów piśmiennych.

Ten długopis łączy w sobie metaliczne srebrne elementy z dopasowaną kolorystycznie gumową końcówką, zapewniając doskonałe wrażenia podczas pisania. Wysokiej jakości materiały zapewniają precyzję i płynność pisania, a naturalne kolory idealnie komponują się z każdym motywem. Ergonomiczna konstrukcja jest wygodna i łatwa w obsłudze, co czyni go niezbędnym narzędziem dla tych, którzy cenią sobie precyzję pisania lub rysowania.

Pióro jest również wyposażone w unikalną końcówkę typu rollerball, która umożliwia wykonywanie precyzyjnych pociągnięć bez uszczerbku dla wygody. Niezależnie od tego, czy podpisujesz dokumenty, robisz notatki w dzienniku, czy po prostu rysujesz - to eleganckie pióro wniesie nowy poziom klasy do każdej aktywności, w której bierzesz udział!

Rozumiemy, jak ważne jest posiadanie niezawodnych instrumentów, które pomagają zwiększyć pewność siebie i ułatwiają pracę - dlatego oferujemy pióro Pen, touch pen - dzięki czemu możesz pominąć martwienie się o sprzęt do pisania i skoncentrować się na tym, co ważniejsze - swojej sztuce!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.