ASPEN GLASS

Do picia

Szklana butelka posiadająca pokrywkę ze stali nierdzewnej, o pojemności 650 ml. Nie nadaje się do napojów gazowanych. Butelka przyjazna dla środowiska poprzez możliwość wielorazowego użytku. Można myć ją w zmywarce i bezpiecznie używać w kuchence mikrofalowej. Klasyczny i elegancki wygląd oraz idealne rozmiary powodują, że jest bardzo funkcjonalna w codziennym życiu. Butelka ASPEN świetnie sprawdzi się na treningi sportowe, do domu lub na podróże. Przez dodanie własnego nadruku będzie idealna jako gadżet reklamowy.

Kod produktu: MO9800-27

Wymiar: Ø6.5X25CM

Kolor: przezroczysty szary

Materiał: Item with multi-materials

Dostępność: 4092 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: More Than Gifts

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

6.94 zł netto

8.54 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

ASPEN GLASS to idealna butelka dla nowoczesnych osób w podróży. Pojemność 650 ml zapewnia wystarczającą ilość ulubionego napoju - czy to w domu, w podróży, czy podczas ćwiczeń - aby zagwarantować sobie dużo energii na cały dzień. Nie tylko zapewnia wygodę i praktyczność, ale jego klasyczny, ale elegancki wygląd nie będzie krępujący, jeśli będziesz musiał go gdzieś zabrać.

Jego przyjazna dla środowiska konstrukcja jest dodatkową zaletą; dzięki ASPEN GLASS możesz bez wysiłku zmniejszyć zużycie plastiku i uchronić środowisko przed większą ilością odpadów. A dzięki pokrywce ze stali nierdzewnej oraz możliwości mycia w zmywarce i używania w kuchence mikrofalowej, ASPEN GLASS wymaga minimalnego wysiłku przy czyszczeniu i utrzymaniu dobrego wyglądu. Oznacza to brak wycieków i rozlania - po prostu niezawodna butelka na wodę wielokrotnego użytku, która działa za każdym razem.

Ale nie pozwól, aby ta prostota powstrzymała Cię przed kreatywnością: dodaj własny nadruk, aby spersonalizować butelkę ASPEN GLASS i uczynić ją naprawdę wyjątkowym elementem, który jest również świetnym gadżetem reklamowym! Dlaczego więc nie kupić ASPEN GLASS już dziś i nie zacząć się ruszać!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.