Gadżety reklamowe - co preferują klienci?

reklamowygadzet.pl

2021-07-13 14:24:00

Gadżety reklamowe - co preferują klienci?

Gadżety reklamowe pomogą osiągnąć zamierzony cel jedynie, jeżeli zostaną docenione przez klientów. Dlatego warto zastanowić się, jakie prezenty preferują współcześni klienci? Odpowiadamy!

Gadżety reklamowe pomogą osiągnąć zamierzony cel jedynie, jeżeli zostaną docenione przez klientów. Dlatego warto zastanowić się, jakie prezenty preferują współcześni klienci? Odpowiadamy!

 

Postaw na gadżety wysokiej jakości

Jednym z najważniejszych czynników, który zadecyduje o odczuciach klienta względem podarunku jest jego jakość. Gadżety, które wyglądają na produkt, który szybko ulegnie zniszczeniu, z pewnością nie wywołają dobrego wrażenia. Oczywiście nie oznacza to, że reklamowy gadżet musi być bardzo drogi!  Wręcz przeciwnie. 

Klienci będą bardziej zadowoleni z drobnego, ale dobrze wykonanego gadżetu, niż teoretycznie drogiego sprzętu, ale odstającego standardem od danej kategorii produktów. 

 

Wybieraj gadżety, które będą użyteczne

Niezależnie od tego, jaki jest cel gadżetów, to zawsze muszą być one użyteczne. Najprawdopodobniej żaden prezent nie wytworzy uczucia przywiązania u klienta, nie wpłynie w na świadomość marki wśród potencjalnych klientów ani też nie zareklamuje usług lub produktu, jeżeli nie będzie użyteczny. Z jakiego powodu? Oczywiście nieużyteczny podarek w najlepszym wypadku trafi do szafki. Oznacza to, że z logiem firmy nikt nie zdoła się zapoznać. Z kolei obdarowana osoba będzie mniej chętna do wspomnienia o oferowanych przez Ciebie usługach.

 

Nie można zapominać o estetyce! 

Ludzie to istoty, które kochają piękno. Oznacza to, że reklamowy gadżet nie może być tylko praktyczny. Wbrew pozorom dotyczy to podarków zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Dlatego zawsze warto zwracać uwagę na ten aspekt. Jednym ze sposobów na podarek, który będzie się podobał każdemu lub zdecydowanej większości osób, jest wybranie produktu o stonowanych barwach. Jeżeli produkt będzie miał krzykliwe, bardzo jaskrawe barwy lub nietypowe wzory może się okazać, że podobnie jak gadżety niskiej jakości trafi on na spód szuflady. 

 

Prezenty dla klientów biznesowych

Tak więc, na jakie gadżety reklamowe warto się zdecydować w przypadku klientów biznesowych? Zawsze trafionym produktem jest solidny notatnik wraz z dołączonym długopisem. Ciekawym rozwiązaniem może być także klasyczny notatnik, który w twardej okładce ma specjalne miejsce np. na pendrive. 

Dla klienta biznesowego równie praktycznym prezentem może być użyteczny kalendarz. Oczywiście pod warunkiem, że kontrahent lub partner zostanie nim obdarowany pod koniec roku. Jeżeli obdarowany jeszcze nie zdążył nabyć własnego kalendarza, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie korzystał z gadżetu reklamowego. 

Może też zastanowić się nad stylowymi filiżankami do biura, czy też eleganckimi artykułami piśmienniczymi. Większość osób nie tylko chętnie przyjmie, ale także będzie korzystać z solidnych brulionów, piór, ale także z długopisów i ołówków. 

 

Prezenty dla klientów indywidualnych

W przypadku klientów indywidualnych warto pochylić się m.in. nad wytrzymałymi i pojemnymi torbami wielokrotnego użytku. Mowa przede wszystkim o eleganckich i pasujących do ubioru torbach bawełnianych w delikatnych barwach. Jeżeli nie będą wzbudzać niepewności co do wytrzymałości, to z pewnością będą zabierane na różne rodzaje zakupów. Jakie mogą być inne pomysły na gadżet

Funkcjonalnym gadżetem są także breloki. Tego rodzaju upominek cieszy się ogromną popularnością od dekad. Warto jednak pamiętać o wcześniej wspomnianych zasadach doboru upominków. Breloczek musi być wytrzymały i estetyczny. Zwykły breloczek z dużym logiem firmy może zniechęcać. Inne sprawdzone rozwiązania dla klientów to m.in.:

parasolki, zapalniczki, długopisy.

Poprzedni
Następny artykuł
2021-09-09

Notes z z logo przedsiębiorczyni

Notesy z logo dla kluczowych klientów firmy? Z chęcią zrealizujemy :) ...

Czytaj więcej 
2021-09-01

Prezenty - gadżety dla uczniów liceum

Co otrzymali uczniowie jednego z poznańskich liceów 1 września 2021 r.?...

Czytaj więcej 
2021-08-13

Teczki A4 z logo firmowym - realizacja.

Teczki firmowe A4 z logo dla naszego klienta....

Czytaj więcej 
2021-08-05

Zestaw gadżetów reklamowych ekologicznych

Poznaj bambusowe i ekologiczne gadżety reklamowe z logo Twojej firmy, idealne do podkreślenia udanej...

Czytaj więcej 
2021-07-29

Gadżety reklamowe z logo firmy dla kobiet

Niezwykły zestaw gadżetów na prezent dla kobiet!...

Czytaj więcej 
2021-07-23

Jakie gadżety dla pracowników są na fali?

Jedną z rzeczy, która łączy pracowników z pracodawcami to chęć bycia docenionym. Każdy człowiek...

Czytaj więcej 
2021-07-13

Gadżety reklamowe - co preferują klienci?

Gadżety reklamowe pomogą osiągnąć zamierzony cel jedynie, jeżeli zostaną docenione przez klientów....

Czytaj więcej 
2021-02-05

Smycz reklamowa z karabińczykiem 10, 15, 20, 25mm

Popularne i praktyczne smycze do kluczy (z karabińczykiem)....

Czytaj więcej 
2021-02-04

Pendrive Twister 4-32 GB

ReklamowyGadzet.pl poleca pamięć USB Twister o pojemności 4-32 GB z obrotową blaszką. Aluminiowe...

Czytaj więcej 
2021-02-03

Kubek ceramiczny Tomek 300 ml - różne kolory

ReklamowyGadzet.pl poleca, prosty kubek o cylindrycznym kształcie. Niewątpliwie zaletą prezentowanego...

Czytaj więcej 

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.