KATEGORIE SKLEPUWysyłka

U nas zamówisz także upominki reklamowe

Słodycze reklamowe

Znaleziono 189 produkty.

Bez względu na wiek wszyscy kochają słodycze. Dlatego też każda szanująca się firma powinna mieć w swoich zasobach słodycze reklamowe , które rozstawione są w gabinetach, którymi można poczęstować klientów, czy rozdawać podczas organizowanych akcji promocyjnych. Mogą to być lizaki, cukierki, gumy do żucia – wybór tego, jakie słodycze reklamowe będą zamówione zależy już tylko od przedstawicieli działu promocyjnego.
Słodycze firmowe niedrogą formą promocji
Słodycze z logo firmy to smaczny i niedrogi gadżet, zwłaszcza w sytuacji, kiedy zamawiamy ich o wiele więcej. Na co należy jednak zwracać uwagę, kiedy konstruujemy umowę na zakup takich słodkich gadżetów? Przede wszystkim zwróćmy uwagę na skład – w dzisiejszych czasach wiele dzieci – a to one najbardziej kochają słodycze – jest uczulonych na różnego rodzaju składniki. Dlatego zamawiając słodycze firmowe pamiętajmy aby upewnić się, że nie zawierają szkodliwych składników. Bardzo ważna jest równie gwarancja czyli w przypadku produktów spożywczych, data zdatności do spożycia. Najlepszym rozwiązaniem będę takie cukierki czy lizaki, których termin ważności sięga roku.
Jeśli chodzi o to, w jaki sposób ozdobić słodycze reklamowe, to są dwie możliwości. Można logo cukrowe umieścić bezpośrednio na produkcie – np. Na powierzchni karmelowego lizaka, lub też zdecydować się na ozdobienie opakowania konkretnym logo. Ten drugi sposób jest o wiele mniej kosztowny, aczkolwiek bardziej efektowne jest z pewnością logo cukrowe.
Pełną dowolność mamy również jeśli o kształt. Słodycze mogą mieć formę figur geometrycznych, serc, gwiazdek, misiów- w zasadzie każdy. Można je robić również w formie np pierogów z czekolady, które nawiązują do narodowej polskiej potrawy. Wybór jest naprawdę przeogromny. Pamiętajmy jednak, aby przechowywać je w odpowiednim miejscu – powinna tam panować ciemność i chłód, ponieważ w innym razie zamówione słodkości mogą przestać być takie apetyczne.
NAJSZYBSZE KONTAKTY

Wojciech Wrociński
tel. 508 556 952
w.wrocinski@reklamowygadzet.pl

Rafał Domżał
tel. 516 661 160
r.domzal@reklamowygadzet.pl

Weronika Śmierzchalska (Skrzypczak)
tel. 500 399 202
w.skrzypczak@reklamowygadzet.pl

PayPal

Newsletter

gadżety reklamowe | gadżety z nadrukiem poznań | materiały reklamowe | gadżety firmowe poznań | kalendarze poznań | kubki z nadrukiem poznań | odzież reklamowa poznań

ReklamowyGadżet oferuje materiały promocyjne z logo, upominki reklamowe, koszulki z nadrukiem, gadżety firmowe, torby reklamowe poznań, długopisy reklamowe z nadrukiem itp.
Serdecznie zapraszamy do zakupów przez naszą stronę internetową oraz osobiście w naszym biurze w Poznaniu.

Projekt i realizacja: Semtim pozycjonowanie stron Poznań