10-funkcyjne narzędzie w kształcie młotka Bear

NARZĘDZIA

Mocne, trwałe i kompaktowe narzędzie wielofunkcyjne wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej z uchwytami z drewna bukowego. Niezbędne akcesorium dla każdego harcerza, podręcznego majsterkowicza i innych miłośników survivalu lub outdooru. Użyte drewno bukowe pochodzi ze zrównoważonych, ekologicznych i społecznie odpowiedzialnych źródeł. Narzędzie wielofunkcyjne ma wymiary po otwarciu 24 x 13 x 2 cm, po zamknięciu 17,5 x 9 x 2 cm i oferuje 10 funkcji: cęgi, duże szczypce,

Kod produktu: 10453771

Wymiar: 20,5 x 3,5 x 10 cm

Kolor: Drewno

Materiał: Stal nierdzewna, Beech wood

Dostępność: 2964 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

172.08 zł netto

211.66 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Mocne, trwałe i kompaktowe narzędzie wielofunkcyjne wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej z uchwytami z drewna bukowego. Niezbędne akcesorium dla każdego harcerza, podręcznego majsterkowicza i innych miłośników survivalu lub outdooru. Użyte drewno bukowe pochodzi ze zrównoważonych, ekologicznych i społecznie odpowiedzialnych źródeł. Narzędzie wielofunkcyjne ma wymiary po otwarciu 24 x 13 x 2 cm, po zamknięciu 17,5 x 9 x 2 cm i oferuje 10 funkcji: cęgi, duże szczypce, standardowe szczypce, przecinak do drutu, młotek, pilnik, płaski śrubokręt, śrubokręt krzyżakowy, piłę, nóż i zatrzask. Dostarczane jest z instrukcją obsługi i zapakowane w pudełko upominkowe z kartonu z recyklingu o wymiarach 20,5 x 10 x 3,5 cm. Jako ekologiczną opcję nadruku zaleca się grawerowanie laserowe.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.