Bezprzewodowy powerbank 3000 mAh Phase

ELEKTRONIKA

Ten bezprzewodowy zasilacz zewnętrzny o pojemności 3000 mAh jest bezprzewodową ładowarką z powerbankiem o podanej pojemności. Rozpoczęcie ładowania nastąpi po umieszczeniu smartfona na symbolu ładowania indukcyjnego. Smartfony można też ładować przez port USB. Działa tylko z modelami telefonów obsługującymi ładowanie indukcyjne. Do ładowania modeli iPhone'a z technologią bezprzewodową starszą niż w iPhone 8 wymagany jest zewnętrzny odbiornik lub etui ładowania indukcyjn

Kod produktu: 13495400

Wymiar: 12 x 1 x 7 cm

Kolor: Czarny

Materiał: Plastik ABS

Dostępność: 10 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

66.20 zł netto

81.43 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Ten bezprzewodowy zasilacz zewnętrzny o pojemności 3000 mAh jest bezprzewodową ładowarką z powerbankiem o podanej pojemności. Rozpoczęcie ładowania nastąpi po umieszczeniu smartfona na symbolu ładowania indukcyjnego. Smartfony można też ładować przez port USB. Działa tylko z modelami telefonów obsługującymi ładowanie indukcyjne. Do ładowania modeli iPhone'a z technologią bezprzewodową starszą niż w iPhone 8 wymagany jest zewnętrzny odbiornik lub etui ładowania indukcyjnego. Wejście: 5V/1A. Moc: 5V/1A. Moc łączności bezprzewodowej: 1A/5W.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.