x Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Biuro obsługi klienta - Kontakt

Dział handlowy

Rafał Domżał

Specjalista ds. sprzedaży

+48 516 661 160 r.domzal@reklamowygadzet.pl

Jakub Liebelt

Specjalista ds. sprzedaży

+48 502 429 985 j.liebelt@reklamowygadzet.pl

Dominika Kucharska

Kierownik Działu Sprzedaży

+48 505 078 995 d.kucharska@reklamowygadzet.pl

Weronika Śmierzchalska
(Skrzypczak)

Specjalista ds. sprzedaży

+48 500 399 202 w.skrzypczak@reklamowygadzet.pl

Magdalena Lotka

Specjalista ds. sprzedaży

+48 507 794 842 m.lotka@reklamowygadzet.pl
Administracja / księgowość
Dział marketingu

Maciej Kowalski

Kierownik ds. marketingu

+48 518 182 617
m.kowalski@reklamowygadzet.pl

Natalia Dreszler

n.dreszler@reklamowygadzet.pl

Marek Kraiński

m.krainski@reklamowygadzet.pl
Dział graficzny
Właściciel firmy

ReklamowyGadzet.pl

Adres:
ul. Górnicza 2/34
60-107 Poznań
Zapraszamy do naszego biura:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00

Adres do faktur:
Infinity Plus Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Górnicza 2/34
60-107 Poznań
NIP: 779-244-11-13
REGON: 364034043


Wyślij wiadomość