Biuro obsługi klienta - Kontakt

Dział handlowy
Jakub Liebelt
Jakub Liebelt
tel. 502 429 985
e-mail: j.liebelt@reklamowygadzet.pl
Rafał_ Domżał
Rafał Domżał
tel. 516 661 160
e-mail: r.domzal@reklamowygadzet.pl
Weronika Skrzypczak
Weronika Skrzypczak
tel. 500 399 202
e-mail: w.skrzypczak@reklamowygadzet.pl
Dominika Kucharska
Dominika Kucharska
kierownik działu handlowego
tel. 505 078 995
e-mail: d.kucharska@reklamowygadzet.pl
Aleksandra Prałat
Aleksandra Prałat
przetargi, zapytania ofertowe
tel. 517 446 015
e-mail: a.pralat@reklamowygadzet.pl

Administracja / księgowość

Joanna Łukaszewska
Joanna Łukaszewska
tel. 512 625 499
e-mail: ksiegowosc@reklamowygadzet.pl

Dział marketingu
Maciej Kowalski
Maciej Kowalski
kierownik ds. marketingu
tel. 518 182 617
e-mail: m.kowalski@reklamowygadzet.pl
Natalia Dreszler
Natalia Dreszler
e-mail: n.dreszler@reklamowygadzet.pl
Marek Kraiński
Marek Kraiński
e-mail: m.krainski@reklamowygadzet.pl

Dział graficzny

operator myszy
Łukasz Twardowski
tel. 501 753 663
e-mail: grafik@reklamowygadzet.pl
operator myszy
Jacek Kowalski
tel. 506 072 386
e-mail: j.kowalski@reklamowygadzet.pl

Właściciel firmy

Wojciech Wroci_ski
Wojciech Wrociński
tel. 508 556 952
e-mail: w.wrocinski@reklamowygadzet.pl

ReklamowyGadzet.pl

Adres:
ul. Górnicza 2/34
60-107 Poznań
Zapraszamy do naszego biura:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 16:00

Adres do faktur:
Infinity Plus Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Górnicza 2/34
60-107 Poznań
NIP: 779-244-11-13
REGON: 364034043


Wyślij wiadomość