Okolicznosciowe 

Okolicznosciowe 172 produktów

Podkategoria

 • Boże Narodzenie

  Uważasz święta Bożego Narodzenia za nieudane bez świątecznego gadżetu? Jesteśmy podobnego zdania. Reklamowy Gadżet poleca szeroki asortyment gadżetów świątecznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 • Wielkanoc

  Uważasz, święta bez gadżetu za stracone? Jesteśmy podobnego zdania,dlatego też Reklamowy Gadżet oferuje gadżety wielkanocne z możliwością nadruku. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 • Walentynki

  Szukasz gadżetu walentynkowego którym łatwo wyrazić miłość? Reklamowy Gadżet poleca szeroki asortyment gadżetów walentynkowych z możliwością nadruku. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

 • Firmowe kartki...
 • Zestawy Upominkowe

  Informujemy,iż czas realizacji zamówienia wynosi 16 dni roboczych.

na stronę
Pokaż 1 - 60 z 172
Pokaż 1 - 60 z 172

Polecamy gadżety okolicznościowe. W naszej ofercie znajdą Państwo drobne upominki na każdą okazje - walentynki czy imieninki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Warto też zwrócić uwagę na to, że prezenty firmowe to przede wszystkim ciekawe i praktyczne gadżety, które z pewnością przydadzą się każdemu. Warto zwrócić uwagę, że bardzo często są one też zapakowane w ciekawy i oryginalny sposób, co dodatkowo podnosi ich atrakcyjność. Takie prezenty firmowe to zdecydowanie miły i przyjemny akcent podkreślający relacje biznesowe. 

Kiedy prowadzimy firmę, musimy w sposób szczególny dbać o naszych klientów. Wiąże się z tym nie tylko podtrzymywanie relacji biznesowych, ale też przede wszystkim to, aby od czasu do czasu obdarować naszych klientów ciekawymi upominkami okolicznościowymi. Świetnie sprawdzają się tutaj efektowne paczki z okazji świąt, czy też urodzin – jeśli wiemy, kiedy nasz klient je  ma. Prezenty firmowe to jednak nie tylko upominki dla klientów. Obdarowani mogą nimi zostać też pracownicy naszej firmy. Upominki dla firm, to miły dodatek, sprawiają też, że pracownicy czują się doceniani.

Prezenty firmowe na święta to właściwie stały element prowadzenia własnej działalności gospodarczej – oczywiście, jeśli mówimy o firmie. Nie tylko podnoszą one ocenę naszej firmy, nie tylko sprawiają, że pracownicy czy klienci czują się przez nas doceniani. Przede wszystkim prezenty firmowe na święta to miły gest. Taki ludzki i zwyczajny, który pokazuje właściciela firmy, jako równego człowieka, a nie tego stereotypowego szefa. Poczucie partnerstwa w firmie jest niemalże tak samo ważne, jak należyte wykonywanie swoich obowiązków. Dzięki upominkom firmowym, jest to możliwe.