Dlugopisy reklamowe 

Dlugopisy reklamowe 49 produktów

Podkategoria

 • Plastikowe

  Reklamowy Gadżet z Poznania posiada w swej ofercie standardowe  jak i oryginalne długopisy wykonane z plastiku z możliwością znakowania.

 • Metalowe

  W naszej ofercie znajdą Państwo niestandardowe długopisy metalowe wykonane z solidnego materiału. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

 • Ekologiczne

  Reklamowy Gadżet z Poznania wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku.Przygotował ofertę ekologicznych materiałów biurowych, notesów, długopisów, zeszytów dedykowanych dla miłośników przyrody.

 • Z podstawką
 • Parker
 • Waterman
 • z USB
Pokaż 1 - 49 z 49
Pokaż 1 - 49 z 49

Postęp techniczny sprawił, że powoli zaczynamy zapominać o produktach, które jeszcze kiedyś były nam do życia niezbędne. Komputery, tablety oraz telefony komórkowe mają w obecnych czasach tak wiele udogodnień i aplikacji w postaci chociażby notatników i kalendarzy, że standardowe, papierowe wersje tych organizerów odchodzą w zapomnienie. Oczywiście w szkolnictwie nadal można spotkać się z tradycyjnymi zeszytami, książkami i odręcznymi notatkami, ale nawet tutaj systemy nauczania sprawiają, że pedagodzy coraz częściej decydują się na udogodnienia techniczne. Jednak nic nigdy nie zastąpi nam długopisu, ołówka, kredki i zwykłej kartki papieru. Takie zdanie wciąż podziela wiele osób, dlatego producenci cały czas oferują różne artykuły piśmiennicze. Pomimo panującej mody na smartfony i inne sprzęty elektroniczne warto czasem pomyśleć o prostych, ale jakże nadal przydatnych produktach, takich jak np. długopis. Ten wytwór nadal znajduje się w niejednym piórniku i leży na niejednym biurku. Jeśli nie mamy pomysłu na prezent, to możemy zdecydować się na długopis z grawerem. Taka specjalna i osobista dedykacja ucieszy z pewnością każdą obdarowaną przez nas osobę. Każdy kto prowadzi firmę pragnie tanim kosztem promować swoją markę. Długopisy z logo świetnie się w tym sprawdzą. Takie niedrogie gadżety są rzeczami codziennego użytku, przez co stają się doskonałymi nośnikami reklamy. Jeśli boimy się, że długopis z logo firmy lub długopis reklamowy z nadrukiem będzie zbyt prostym upominkiem zawsze możemy zestawić go z piórem, bądź innym artykułem biurowym. Najtańszą opcją będzie oczywiście plastikowe narzędzie do pisania. Jednak warto pomyśleć nad metalowym długopisem reklamowym. Będzie to na pewno bardziej elegancka forma tych gadżetów, przy czym koszta przez nas poniesione zwiększą się niewiele.