KATEGORIE SKLEPUWysyłka

U nas zamówisz także upominki reklamowe

Kalendarze 2021

Znaleziono 7 produkty.

Posiadamy wiele wzorów kalendarzy reklamowych książkowych, ściennych, plakatowych, biurkowych.
Kalendarze reklamowe
Kalendarze reklamowe przyciągają spojrzenia automatycznie. Odruchowo sprawdzamy jaki jest dzień tygodnia, równocześnie bezwiednie zapamiętując zdjęcia, czy grafiki, jakie dany kalendarz zdobią. Dobrze dopracowane kalendarze same przyciągają spojrzenia, cieszą oko i potrafią dodać pomieszczeniu dodatkowego uroku. Znajdziemy je w poczekalniach u lekarzy, salonach kosmetycznych, biurach, czy swoich domach.
Nie dziwi więc, ze ich potencjał został od razu zauważony przez firmy.Kalendarze reklamowe ścienne pozwalają bowiem na nienachalną reklamę w miejscach, w których niekoniecznie można by pokazać produkty firmy, jak w poczekalni u dentysty. U lekarza nie będziemy mieć półek wystawionych lekami, ale już kalendarz reklamujący jakiś konkretny lek, będzie jak najbardziej na miejscu.
Możliwości dostosowania kalendarza ściennego do swoich potrzeb, są praktycznie nieograniczone. Najbardziej popularne są kalendarze reklamowe trójdzielne -gdzie zaprezentowane są kartki z trzema kolejnymi miesiącami. Logo oraz grafika firmy mieści się w tym wypadku na górnej części kalendarza oraz tle, do którego przyczepione są miesiące. Podobnie wygląda kalendarz z widokiem na jeden duży miesiąc, oraz z dwoma, dużo mniejszymi karteczkami pokazującymi miesiąc w tył i przód. Różnice polegają głównie na ich wielkości i długości.
Rozwiązaniem, które pozwala na zaprezentowanie firmy z wielu perspektyw jest duży kalendarz reklamowy , który przedstawia jeden miesiąc na jednej stronie, a nad nim znajduje się ogromna ilość miejsca. Z reguły takie kalendarze są wybierane do zaprezentowania widoków i zdjęć, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by w ten sposób wyróżnić swój kalendarz firmowy. Ciekawy wybór grafik, haseł motywujących sprawią, że kalendarz ścienny reklamowybędzie cieszył swoim widokiem przez cały rok. W swojej ofercie posiadamy ogromny wybór kalendarzy reklamowych. Dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć Państwu produkt jak najlepszej jakości.
NAJSZYBSZE KONTAKTY

Dominika Kucharska
tel. 505 078 995
d.kucharska@reklamowygadzet.pl

Rafał Domżał
tel. 516 661 160
r.domzal@reklamowygadzet.pl

Weronika Śmierzchalska (Skrzypczak)
tel. 500 399 202
w.skrzypczak@reklamowygadzet.pl

PayPal

Newsletter

gadżety reklamowe | gadżety z nadrukiem poznań | materiały reklamowe | gadżety firmowe poznań | kalendarze poznań | kubki z nadrukiem poznań | odzież reklamowa poznań

ReklamowyGadżet oferuje materiały promocyjne z logo, upominki reklamowe, koszulki z nadrukiem, gadżety firmowe, torby reklamowe poznań, długopisy reklamowe z nadrukiem itp.
Serdecznie zapraszamy do zakupów przez naszą stronę internetową oraz osobiście w naszym biurze w Poznaniu.

Projekt i realizacja: Semtim pozycjonowanie stron Poznań